Uzņemšanas soļi

Eiropas Tālmācības vidusskolā uzņemšana ir īpaši pārdomāts un vienkāršs process - seko trīs uzņemšanas soļiem:
1. solis
Aizpildi pieteikuma formu
2. solis
Saņemsi automātisku e-pastu, kurā varēsi turpināt pieteikšanās procesu, pievienojot dokumentus. Iepazīsties ar mācību virzieniem
3. solis
Uzsāc mācības un kļūsti par mūsu absolventu!
Eiropas Tālmācības vidusskola ir nepārtrauktā kustībā un attīstībā, strādājot mērķtiecīgi šodien labākai nākotnei
  • Eiropas Tālmācības vidusskola ir dibināta 2013.gada 11.oktobrī.

• Mēs esam orientēti uz elastīgu, kvalitatīvu izglītības procesa nodrošinājumu, atbalstot izglītojamos viņu pašmācības procesā.

• Aktīvi paplašinām sadarbību ar koledžām un universitātēm Latvijā un ārzemēs. Absolvējot ETV Latvijas augstākās izglītības un tālākizglītības mācību iestādes piedāvās Tev dažādas studiju atlaides.

• Mēs, skolas administrācijas un pedagogu komanda, esam cilvēki, kurus vieno kopīgs mērķis- popularizēt tālmācības ideju, paplašināt tās pieejamību un nodrošināt izglītības ieguves iespēju gan Latvijā dzīvojošajiem, gan Eiropā un visā plašājā pasaulē!

• Atbildība, sadarbība un attīstība - tās ir mūsu skolas vērtības cilvēkcentrētā veidā.

• ETV pamatmērķis ir veidot izglītības vidi, organizēt un īstenot izglītošanas procesu, kas nodrošinātu valsts izglītības standartos noteikto izglītības mērķu sasniegšanu, radot apstākļus vispusīgi izglītotas, radošas personības veidošanai, izglītojamo nepārtrauktai izglītības turpināšanai, veiksmīgai profesijas izvēlei, patstāvīgai orientācijai sabiedriskajā un valsts dzīvē, kā arī sekmētu izglītojamā atbildīgu attieksmi pret sevi, ģimeni, līdzcilvēkiem.

Mācies modernā mācību vidē

Pārdomāts un inovatīvs mācību process - gadiem ilgas pieredzes rezultāts tālmācības programmu īstenošanā!

Vidējā izglītība 10.-12.klase

Sākot ar 2020./2021. mācību gadu izglītojamie visās Latvijas skolās uzsāka mācības pēc jaunā valsts vispārējās vidējās izglītības standarta. Iepazīsties ar Eiropas Tālmācības vidusskolas programmām

Pamatizglītība 7.-9.klase

Īstenojam pamatizglītības otrā posma (7.–9. klase) programmu

Pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji nebaidās no tehnoloģijām un tās izmanto pilnībā, lai veiksmīgāk pasniegtu mācību vielu mūsu studentiem. Iepazīsties ar mūsu mācībspēku!
Katrīna Vēvere, Angļu valoda

Karnēlija Keiša, Vizuālā māksla. Kultūra un māksla I

Karnēlija Keiša

Vizuālā māksla. Kultūra un māksla I

Modrīte Mazure-Vucāne, Sociālās zinātnes II. Latvijas un pasaules vēsture. Sociālās zinības

Modrīte Mazure-Vucāne

Darja Voitjuka, Projekta darbs

Darja Voitjuka

Projekta darbs

Starptautiskā sadarbība un dalība projektos
Sadarbojamies ar dažādām skolām un uzņēmumiem kā Latvijā, tā ārzemēs. Pieredze ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Latvijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Spānijā, Rumānijā, Bulgārijā, kā arī Lietuvā, Igaunijā!

Studentu atsauksmes

Eiropas Tālmācības vidusskolas atsauksmes no izglītojamajiem un absolventiem.

Superīga skola, skolotāji pretīmnākoši, superīgs veids, ka attīstīt sevi ārpus skolas, vairāk laika plānojot saviem sapņiem un lietam, kuras Tev patīk un ir svarīgas!

Aleksis ŠtūlbergsAleksis Štūlbergs

Šo skolu es izvēlējos, jo mani paziņas ieteica te nākt un arī tādēļ, ka dzīvoju tālu no Rīgas un man nav ērti braukāt uz Rīgu mācīties. Mācību procesā mani apmierina viss - man ir brīvs grafiks, mācos tad, kad man ir ērti un nekur nav jābrauc. Mans time management ir sakārtojies pēc pārnākšanas uz šo skolu un es vairāk varu veltīt laiku skolai, savām lietām un pašattīstībai. Es noteikti ieteiktu šo skolu tiem kas dzīvo ārpus galvaspilsētas, jo tas ir ļoti ērti – mācīties no mājām un nekur nav jābrauc. Man ļoti patīk, ka, lai arī skolēni savā starpā nesadarbojas, bet ir savi klases čati, kur pakonsultēties par darbiem, pakomunicēt ar klases biedriem, principā, tur ir visa informācija. Mani priecē komunikācija ar administrāciju, vienmēr atbild, sniedz nepieciešamās atbildes uz jautājumiem. Citiem es novēlu – labi nokārtot eksāmenus šajā gadā, mācīties līmenī un nepamest skolu.

Daniils Čehovičs – Leps Daniils Čehovičs – Leps

Es esmu sajūsmā par Eiropas Tālmācības vidusskolu! Man ļoti patīk mācību process, kā tiek pasniegti mācību materiāli, kā pārbauda ieskaites, skolotāji ātri atbild. Var mierīgi izplānot savu laiku un mierīgi kārtot ieskaites. Ir pietiekami daudz laika ieskaitēm, t.i., nevajag steigties. Es ļoti iesaku saviem draugiem, paziņām, jo redzu cik grūti viņiem iet citās skolās un kādi tagad ir skolotāji un es reāli iesaku viņiem, jo uzskatu ka ETV priekš vecākajām klasēm ir pats labākais variants, tā ne tikai palīdz iegūt izglītību, bet arī motivē kļūt atbildīgākam un kārtīgāk mācīties, kā tas bija ar mani.

Simona Gumeņuka Simona Gumeņuka

Piesakies un iegūsti pamata vai vidējo izglītību modernā veidā-tālmācībā

Īpaši izstrādāti mācību materiāli, pārdomāts mācību process un elastīgi grafiki - viss, lai mācīties Tev būtu ērti un interesanti!

Moderna mācību vide

Tālmācība