Angļu valodas pulciņš

Uzlabo savas angļu valodas prasmes! 
Iespēja tiešsaistē apgūt valodu no 0 vai uzlabot jau esošās zināšanas. 

Mācību grupas

Iespēja tiešsaistē apgūt valodu no 0 vai uzlabot jau esošās zināšanas, piedaloties tiešsaistes nodarbībās dažāda līmeņa grupās gan bērniem, gan jauniešiem
  • Angļu valoda jauniešiem ar pamatzināšanām

  • Angļu valoda bērniem ar pamatzināšanām

  • Angļu valoda bērniem bez priekšzināšanām

  • Angļu valoda jauniešiem bez priekšzināšanām

  • Angļu valoda ar zināšanām jauniešiem

Nodarbību plāns

A1 level English: nodarbības 2x nedēļā, viena nodarbība notiek vienu akadēmisko stundu no plkst. 10:00 (otrdienās un ceturtdienās)
A2 level English: nodarbības 2x nedēļā, viena nodarbība notiek vienu akadēmisko stundu no plkst. 11:00 (otrdienās un ceturtdienās) 
B1 level English: nodarbības 2x nedēļā, viena nodarbība notiek vienu akadēmisko stundu, no plkst. 12:00 vai 13:00  (otrdienās un ceturtdienās) 

Pasniedzēji

Angļu valodas pedagoģe. Angļu valodas mācību materiālu veidotāja, Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperte. Darba pieredze, vadot angļu valodas stundas ar dažāda vecuma grupām, 6 gadu pieredze, strādājot par sinhrono tulku Apvienotās Karalistes Valsts Veselības un Sociālās aprūpes dienestā.  

Dace LauceDace Lauce

Angļu valodas pedagogs. 2022.gadā ar izcilību ieguvis bakalaura grādu izglītības darba vadībā un angļu valodas skolotāja programmā. Plaša pieredze mācību organizēšanas formās ar dažāda vecuma grupām, sākot ar sākumskolas izglītību līdz augstākajai izglītībai.  

Roberts Nils ŠteinbergsRoberts Nils Šteinbergs

Piesakies

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk