Mācību maksa

• Mācību maksa vidējās izglītības programmās 10.-11.klasēs: 65 EUR/mēnesī (9 mācību mēneši)*

• Mācību maksa pamatizglītībā 7.-8.klase: 65 EUR/mēnesī (9 mācību mēneši)

• Mācību maksa 9. un 12.klasē 69 EUR/mēnesī (9 mācību mēneši)*

• Reģistrācijas maksa 30 EUR (vienreizējs maksājums)

• Ukraiņu civiliedzīvotājiem: mācības bezmaksas!

*mācību maksa var mainīties atkarībā no iepriekš apgūtā mācību apjoma
*mācību maksa 2023./2024.gadā 9. un 12.klasē 65 EUR/mēnesī (9 mācību mēneši); 7.-8. un 10.-11.klasēs: 55 EUR/mēnesī (9 mācību mēneši)

Sociālais atbalsts

Eiropas Tālmācības vidusskola ir dibināta, lai ikviens varētu iegūt iespēju mācīties vidusskolā!
Tādēļ mēs esam izstrādājuši sociālā atbalsta sistēmu, kurā mācību maksai piemēro atlaides:

Papildus informācija

Atlaides piemērotas pilnai mācību maksai, ikmēneša mācību maksai nesamazinoties par 35 EUR/mēnesī. Cita atlaide var tikt piemērota, saņemot izglītojamā iesniegumu ar argumentētu pamatojumu.
Atlaides tiek piemērotas uz vienu mācību gadu.
Svarīgi! Ja kādu mēnesi nav iespējams veikt ikmēneša maksājumu, piemēram, Ziemassvētkos, atliek tikai ar e-pasta starpniecību informēt skolas administrāciju un mācību maksa var tikt atlikta uz citu mēnesi.