Starptautiskais eksāmens angļu valodā ECL

Starptautiskais eksāmens angļu valodā ECL

Eiropas Tālmācības vidusskola – ECL eksaminācijas centrs!

Eiropas Tālmācības vidusskola sadarbībā ar ECL starptautiskās testēšanas institūciju ECL CONSORTIUM FOR THE CERTIFICATE OF ATTAINMENT IN MODERN LANGUAGES piedāvā iespēju iegūt starptautiski atzītu sertifikātu mācībām un darbam.

Šobrīd populārākie starptautiskie eksāmeni viennozīmīgi ir IELTS, TOEFL un Cambridge eksāmeni angļu valodā, kuru galvenais mērķis ir sniegt šī sertifikāta īpašniekam iespēju iestāties un turpināt savas mācības Lielbritānijas universitātēs.
ECL uz doto brīdi ir pieejams 26 valstīs. Lielākā atšķirība starp ECL un augstāk minētajiem eksāmeniem ir to sastāvs, norise, maksa.
ECL ir arī viens no retajiem eksāmeniem, kuru var izvēlēties kārtot kādā no 15 valodām.

Kādēļ izvēlēties ECL eksāmenu?

•    ECL izsniegtais svešvalodas sertifikāts ir atzīts visā ES teritorijā, nebūs nepieciešama papildus apstiprināšanas katrā valstī atsevišķi, gluži kā IELTS vai TOEFL sertifikāts.
•    Eksāmena saturs atbilst Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei noteiktajiem valodas prasmes līmeņiem.
•    Veiksmīgi nokārtojot eksāmenu, saņemsi starptautiski atzītu sertifikātu mācībām un darbam.
•    Eksāmens noris draudzīgā un labvēlīgā gaisotnē.
•    Eksāmenu vērtē, pamatojoties uz vienotiem principiem un aprobētām vērtēšanas metodēm.
•    Šis finansiāli draudzīgākais starptautiskais eksāmens.
•    Iegūtais eksāmena sertifikāts ir beztermiņa.
•    ECL izsniegtais svešvalodas sertifikāts var aizstāt svešvalodas centralizēto eksāmenu (MK. 543, 29.09.2015.)

Noskaties mūsu FB LIVE video, kurā izstāstam eksāmena saturu, spied ŠEIT

Kāds ir eksāmena sastāvs un tā norise?

•    Eksāmenā tiek novērtētas četras prasmes: rakstu (lasīšana, rakstīšana) un mutvārdi (klausīšanās un runāšana).
•    Atkarībā no skolēnu skaita, rakstu un mutvārdu daļa var notikt vienā dienā vai nedēļas ietvaros.
•    Eksāmena katrā daļā maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 25 (kopā par eksāmenu iegūstams maksimums 100 punkti). Katrā daļā ir divi uzdevumi. Lai nokārtotu eksāmenu, katrā daļā jāiegūst vismaz 40% (10 punkti).

Lasīšana

Rakstīšana

Klausīšanās

Mutvārdi

NOKĀRTOTS EKSĀMENS

•    Mutvārdu daļa notiek pāros! Skolēni paši izlemj ar ko kopā runāt, vai tiek sadalīti pēc administrācijas norādījumiem.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs parūpēsimies, ka būsi sagatavojies veiksmīgai eksāmena nokārtošanai, kas ietver:
•    Sagatavošanās materiālus, eksāmena paraugus online jeb tālmācībā;
•    Palīgmateriālus angļu valodā tālmācībā;
•    Dažādus darbus, testus un uzdevumus ar atgriezenisko saiti;
•    Divas klātienes nodarbības un iespēju sagatavoties mutvārdu daļai;
•    Divas online jeb vebināra nodarbības.
Sagatavošanās periods eksāmenam ilgts vienu mēnesi no pieteikšanās brīža. Ja vēlies sarunāt individuālu periodu, sazinies ar mums!

Kā pieteikties?

•    Sazinies ar mums: darja.voitjuka@eiropasskola.lv vai zvani 25699906
•    Aizpildi iesniegumu un paraksti vienošanos (klātienē vai ar e-pasta/pasta starpniecību);
•    Samaksā eksāmena pilnu cenu 98 EUR (cenā ietilpst eksāmens, reģistrācija, mācību materiāli un konsultācijas).

Piesakies:
darja.voitjuka@eiropasskola.lv  |  +371 25699906
 PIESAKIES LĪDZ 1.NOVEMBRIM! EKSĀMENS - A2, B1, C1 LĪMENĪ 06.12.2019.; B2 LĪMENĪ 07.12.2019.

Piesakies kursiem