Panākumu Universitātes janvāra lekcijas

Pirmā skolēnus uzrunāja uzņēmēja, vairāku uzņēmumu vadītāja - SIA Kosmetoloģijas koledža, SIA UVB, SIA MG, festivāla GO BLONDE dibinātāja Marika Ģederte, kas savā lekcijā “Esi atšķirīgs!” aicināja nebaidīties domāt savādāk, realizēt savas drosmīgākās idejas un biežāk smaidīt!

Viens no šī gada gaidītākajiem lektoriem ir Karaliskā Improvizācijas teātra pārstāvis un improvizators Jānis Skutelis, kas savā lekcijā - "Improvizācija" vairāk pastāstīja par sevi un savu darbu. Lektors bez iepriekšējas gatavošanās turpat uz vietas veidoja īsus stāstus un performances, savā improvizācijā iesaistot arī skolēnus.

Dienu noslēdza uzņēmumu vadības konsultants, psihologs Jānis Roze ar lekciju „Pašmotivācija sasniegumiem”. Lektors lika skolēniem vairāk aizdomāties par saviem mērķiem un kas traucē tos sasniegt, par saviem talantiem un iemaņām.

Paralēli notika pedagogu lekcijas pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmā "Konkurētspējīgas personības attīstības veicināšana mūsdienu pedagoģiskajā un sociāli psiholoģiskajā vide".

Pēdējās lekcijas pedagogiem novadīja divas lektores:

RPIVA lektore, psiholoģe Dr.paed., Mg.paed. Anda Kauliņa - "Pozitīvā psiholoģija pedagoģijā"
EKA rektore MBA Gunta Veismane - "Līderība un vadīšana-vai tas ir viens un tas pats?"

Pēc programmas apguves pedagogi saņēma  apliecību ((A) 36 stundas)).