Mūsu skolas aprīļa sākums-aktīvs!

Mūsu skolas aprīļa sākums-aktīvs!

Kamēr birojā norit aktīva studentu uzņemšana, mūsu skolas kolektīvs aktīvi darbojas arī ārpus ikdienas biroja dzīves.

8.aprīlī Eiropas Tālmācības vidusskola uzņēma Rīgas Uzņēmēju Biedrību, kuri pulcējās uz ikmēneša valdes sēdi. Sēdes laikā dalībnieki izskatīja jautājumus par valdes locekļu atbildības jomu sadalījumu, par biedrības dalību sadarbības partneru pasākumos un apsprieda turpmākās darbības plānus.

Savukārt, 9.aprīlī, biroja administrācija devās apskatīt RISEBA Karjeras dienu 2019, kuru laikā skolēniem bija iespēja tikties ar dažādu nozaru un uzņēmumu pārstāvjiem (piemēram, SEB banka, RIMI, IKEA, Kreiss, VAS Starptautiskā lidosta ”Rīga” u.c.), lai uzzinātu vairāk par darba un prakses iespējām vasarā, piedalīties radošās darbnīcās un aktivitātēs, lai pilnveidotu jauniešu izpratni par turpmākajām karjeras iespējām, un baudīt muzikālos priekšnesumus. Bija prieks redzēt aktīvus jauniešus, kuri rūpējas par savu nākotni!