Starptautisks projekts - Nordplus Adult 2015!

Ziemeļvalstu projekta Nordplus Adult 2015 ietvaros, no 2. - 6. februārim, mūsu skolas projekta koordinatore Laura Kalniņa, direktore Aija Bārzdaine un direktores vietniece Nora Pavlova piedalījās projekta vizītē Igaunijā.

Kopā ar projekta sadarbības partneriem no Somijas un Lietuvas tika iepazīta Igaunijas izglītības sistēma un tālmācības mācību procesa organizēšana Audentes privātajā tālmācības vidusskolā.

Viesojoties Igaunijā projekta dalībnieki tikās arī ar vadošo speciālistu digitālo mācību platformu pētniecībā un izstrādāšanā, kas dalījās pieredzē par galvenajām aktualitātēm mācību procesa digitalizācijas jomā Igaunijā. Projekta dalībnieki viesojās arī Tallinas Universitātes Izglītības Inovāciju centrā, kurā iepazinās ar modernām laboratorijām, kurās skolēni un studenti aktīvi piedalās dažādos dabaszinātņu pētījumos.

Starptautiskā projekta vizītes laikā Igaunijā tika gūtas jaunas atziņas un pieredze par tālmācības nākotnes iespējām un efektīvu mācīšanos!