Programmēšanas pamati C#

 Uzsāc savu karjeru IT jomā jau tagad! 
Vai Tu zini, kas ir programmēšanas valoda, kā veikt programmatūras kļūdu meklēšanu un labošanu? Vai zini, kam izmanto sazarojumus, funkcijas, ciklus, masīvus vai simbolu virknes? Apgūstot šo mācību programmu uzzināsi daudz interesanta par programmēšanas niansēm. 
Šī programma ir paredzēta tiem, kuri vēlas apgūt programmēšanas pamatus: programma sniedz iespēju iegūt zināšanas un izpratni par to, kas ir programmēšana, kā arī priekšstatu par to, kā uzsākt karjeru IT jomā. Programma veidos priekšstatu par programmatūras veidiem, programmatūras izstrādes tehnoloģijām un pamatiem C# valodā. 

Tēmas

Maksa: 60 eiro/mēnesī 
Šī programma ir 1.solis datorspēļu programmēšanai, ko var turpināt pēc šīs programmas apguves!

Pasniedzējs

Programmētājs, kas darbojas uzņēmumā Intrum Global Technologies, kura pieredzē ir programmēšanas valodu kā C#, HTML5/CSS3, ASP.NET, PHP, JavaScript pārzināšana. Māris absolvēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti, iegūstot  bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē. Kopš 2011. gada strādā par IT priekšmetu pasniedzēju un viņa darba devīze ir “Ja esmu uzdāvinājis cilvēkam aizrautību, tad esmu panācis savu mērķi”.  

Māris RungainisMāris Rungainis

Piesakies

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk