Tava iespēja iegūt Apple MacBook Air 13.6!

Šī gada 11.oktobrī Eiropas Tālmācības vidusskola svinēs jau desmito dzimšanas dienu! Lai iepriecētu savus studentus, sekotājus un atbalstītājus, esam nolēmuši sagādāt dāvanu - Apple MacBook Air 13.6".

To saņems viens mūsu Instagram profila sekotājs, kurš izpildīs 3 izlozes noteikumus:
• Izlozes dalībniekam jābūt Eiropas Tālmācības vidusskola Instagram profila @Eiropasskola sekotājam;
• 11.10.2023. jāievieto @Eiropasskola ziņa (angliski: post) savā 24 stundu aktīvajā stāstā (angliski: story) un tajā jāieraksta ar aktīvo saiti (angliski: tag) @Eiropasskola;
• Zem oriģinālā ETV ziņas komentāros jāieraksta ar aktīvo saiti vismaz viens draugs.

Galvenās balvas uzvarētājs tiks izlozēts 12.oktobrī, izziņojot par to Eiropas Tālmācības vidusskolas Instagram profilā.

Vai zināji, ka Eiropas Tālmācības vidusskolā šogad mācībās jau vairāk kā 770 studentu? Ja pazīsti kādu, kuram interesē mācības tālmācībā no 7. līdz 12.klasei, padod ziņu, jo uzņemšana 2023./2024.mācību gadā turpinās!

Veiksmi izlozē,
Tava Eiropas Tālmācības vidusskolas komanda

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk