1.semestra ekskursijas un pasākumi ETV

Eiropas Tālmācības vidusskola jauno 2022./2023.mācību gadu iesāka jaudīgi, ieklausoties jauniešu vēlmēs un rīkojot pirmās ekskursijas un citus klātienes pasākumus!

12.oktobrī tika organizēta pirmā ekskursija uz Lietuvu:

• Lietuvas Etnokosmologijas muzejs
  • Galotņu taka
  • Šakotis muzejs un degustācija

Karjeras izglītības ietvaros apmeklējām arī starptautiskās izglītības dienās un ārzemju izglītības izstādi Rīgā, Radisson Blu Hotel. Izstādi organizēja „Baltic Council for International Education” sadarbībā ar izglītības aģentūru „Meridian Group”.

24.novembrī tika rīkots arī brauciens uz Getliņi EKO.

23.janvārī tikāmies uz kopīgu ekskursiju uz Latvijas Okupācijas muzeju.

Protams, apmeklējām kopīgi arī Skola 2023 izstādi, lai iegūtu vairāk informācijas par studiju iespējām Latvijā un ārzemēs!

Un jau aprīlī, dosimies uz Igauniju, Tartu un AHHAA Zinātnes centru!

Ieskats ekskursijās un pasākumos