Pavasara kauss, A. Avdejeva balvas izcīņa, Latvijas Republikas čempionāts garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā

Darba svētkos devāmies uz Jelgavu strādāt foršas lietas! 1. maijā šeit norisinājās Pavasara kauss, A. Avdejeva balvas izcīņa, Latvijas Republikas čempionāts garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Ieradāmies izsniegt stipendijas balvu ETV studentei un smaiļotājai Melānijai Čamanei - pasaules čempione juniorēm divniekos 500 metros un Eiropas vicečempione juniorēm divniekos 500 metros.  Kā arī turējām īkšķus par vēl vienu mūsu junioru Kristiānu Lauri, kurš piedalījās šajās sacensībās un beigās izcīnīja zeltu!
 Paldies visiem organizatoriem un dalībniekiem! Jelgava uzņēma mūs ļoti saulaini!

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk