Pre-Intermediate B1: angļu valoda

Vēlies apgūt angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!

BEZ APMEKLĒJUMA! PIESAKIES ONLINE!

Pre-Intermediate B1 līmenis ir kursantiem, kuriem jau ir zināšanas angļu valodā!

Piesakies līdz 20.septembrim un saņem 50% atlaidi pirmajam mēnesim!

Pietikšanās: [email protected] vai zvanot 28328834.
Cena: 69 EUR
mēnesī VAI maksā uzreiz par visu apmācību kursu tikai 350 EUR.
Mācību ilgums: 6 mēneši.
Nākošās grupas sākums: 21.septembris.
Papildus bonuss: iespēja BEZ MAKSAS sagatavoties ECL eksāmenam, nokārtot eksāmenu un iegūt starptautiski atzītu sertifikātu).

Pārbaudīt savu angļu valodas zināšanu līmeni jūs varat šajos testos:

Ko mēs piedāvājam:

• Īpaši izstrādātus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
  • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
  • Tiešsaistes nodarbības (vebināri) grupās 1x nedēļā un individuāli (izvēlies laiku savai konsultācijai pats);
  • Video lekcijas (video ieraksti, kas izskaidro sarežģītākas tēmas);
  • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
  • Iespēja par īpašu cenu nokārtot starptautisku eksāmenu ECL atbilstoši savam līmenim.

Lai uzzinātu, kādas tēmas apgūsi, apskati kursu programmu:

Atsauksmes par kursiem:

Normunds Balabka

Pateicoties Eiropas Tālmācības vidusskolai man  bija iespēja sekmīgi apvienot ļoti noslogoto ikdienu ar iespēju papildināt zināšanas Angļu valodas kursos. Ļoti būtiski bija Eiropas Tālmācības vidusskolas mācību procesa organizatoru elastīgā pieeja nodarbību plānošanā, kā rezultātā bija lieliska iespēja savienot ikdienas darba izmaiņas ar iespējām apgūt Angļu valodu.

Visu mācību procesu, kas ilga pus gadu, nepameta sajūta, ka tu esi gaidīts uz ikvienu nodarbību, kā arī, tas, ka tika ņemtas vērā visas vēlmes mācību satura apguvē. Tik individualizētu pieeju katram no kursantiem sastapu pirmo reizi savā mūžā.

Liels paldies Eiropas Tālmācības vidusskolas darbiniekiem par lielo darbu, kas dod iespēju katram kursantam iegūt jaunas zināšanas un prasmes savas personības attīstībai un pilnveidei.

Noskaties iepazīšanās video ar mūsu pedagogiem
Darja Voitjuka
Katrīna Vēvere