Jauniešiem no 11-18 gadiem

Esi aizbraucis līdzi vecākiem un sāc piemirst latviešu valodu? Eiropas Tālmācības vidusskola piedāvā lielisku iespēju apgūt latviešu valodu, netraucējot Tavām mācībām jebkur pasaulē!

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās līdz 4 dalībniekiem, kuri ir vienaudži un ar līdzīgu valodas līmeni. Tālmācībā priekšrocība ir tas, ka mūsu pedagogi pielāgosies jaunieša brīvajam laikam un apguves tempam. Mūsu nodarbību mērķis ir lai jaunietis apgūst latviešu valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās). Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pedagogiem, kā arī pildot dažādus darbus patstāvīgi elektroniskajā mācību vidē.

__________________________________________________________________________________________________________________________

JAUNIEŠU GRUPU NODARBĪBAS

KAS

CIK BIEŽI

MĀCĪBU CIKLS

MAKSA

Jauniešu grupu nodarbības A2 līmenis

10 nodarbības

15 EUR par nodarbību*

Jauniešu grupu nodarbības B1 līmenis

10 nodarbības

15 EUR par nodarbību*

Individuālās nodarbības ir lieliska iespēja apgūt valodu no pamatiem vai uzlabot esošās zināšanas. Ērts un izdevīgs variants, ja nav iespējas apmeklēt skolu nodarbības, pulciņus vai privātstundas!

JAUNIEŠU INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS

KAS

CIK BIEŽI

MĀCĪBU CIKLS

MAKSA

JEBKURŠ LĪMENIS

VAI

2 nodarbības nedēļā (80 min)

Individuāls

18 EUR par nodarbību*

*Nodarbības maksā ietilpst arī nodarbības materiāls un uzdevumi!

• Par kursu noslēgumā audzēknis saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi konkrētā valodas līmenī. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.
  • Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par un ap Latvijas dabu, kultūru un vēsturi, liekot uzsvaru uz runāšanas prasmi un gramatiskajām konstrukcijām.
  • Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā varam nokomplektēt vienu grupu, ņemot vērā laika zonu un vēlamos nodarbību laikus.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot 28328834!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk vai raksti e-mail!

Piesakies kursiem