Jauniešiem no 11-18 gadiem

Jauniešiem no 11-18 gadiem

Notiek grupas komplektēšana!

Esi aizbraucis līdzi vecākiem un sāc piemirst latviešu valodu? Eiropas Tālmācības vidusskola piedāvā lielisku iespēju apgūt latviešu valodu, netraucējot Tavām mācībām jebkur pasaulē!

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās līdz 10 dalībniekiem, kuri ir vienaudži un ar līdzīgu valodas līmeni. Tālmācībā priekšrocība ir tas, ka mūsu pedagogi pielāgosies jaunieša brīvajam laikam un apguves tempam. Mūsu nodarbību mērķis ir lai jaunietis apgūst latviešu valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās). Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pedagogiem, kā arī pildot dažādus darbus patstāvīgi elektroniskajā mācību vidē.

Mācībām uzņemam jauniešus, kuriem ir vismaz A2 līmeņa zināšanas un augstāk (kursu laikā nepieciešamas rakstīšanas un lasīšanas prasmes, lai var izsekot līdzi nodarbībai).

• Mācību cikla ilgums: 3,5 mēneši
  • Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā (kopā 15 kontaktnodarbības)
  • Papildus iespējas: komunicē ar pasniedzēju WhatsApp lietotonē!
  • Nodarbības ilgums: 40 minūtes
  • Maksa par nodarbību: 12.50 EUR
  • Par kursu noslēgumā audzēknis saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi konkrētā valodas līmenī. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.

Apgūstamās prasmes:

• lai apgūtu jaunu valodu, ir jāsarunājas un jāatrod sarunu biedri. Šī tālmācības platforma ir vieta, kur ikvienam ir mērķis būt par sarunu biedru no brīža, kad pieslēdzas eVidei. Tādā veidā nemanāmi uzlabosies arī runāšanas prasmes latviešu valodā;
  • uzlabosies klausīšanās prasmes. Pētījumos (piem., Lipkin et al 1990, Ratte 1968) ir pierādīts, ka svešvalodu apguvējiem ir labāka spēja ieklausīties nekā vienas valodas pratējiem;
  • lasot dažādus kursa līmenim atbilstošus tekstus, padziļinās izpratne par latviešu valodu un vienlaikus uzlabojas lasīšanas prasmes latviešu valodā;
  • lasītprasme ir kā tilts uz rakstītprasmi, kas arī ir būtiska saziņas forma;
  • apgūs komunicēšanas prasmes ar citiem vienaudžiem: bērni kļūs sabiedriskāki un pārliecinātāki;
  • apgūstot jebkuru jaunu svešvalodu, tiek uzlabota arī atmiņa;
  • attīstīs radošumu: ja nezini kādu vārdu, jāpieiet situācijai radoši un jāatrod cits veids, kā paust savu domu. To sauc par domāšanu “ārpus kastes”;
  • sekmēs izpratni par Latvijas kultūrvidi, tradīcijām, cilvēkiem;
  • attīstīs prasmes izmantot tehnoloģijas sev par labu.

Apgūstamās tēmas:

Nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par ģimeni, svētkiem, gadalaikiem u.c. ar Latvijas dabu un Latvijas

Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā ir vismaz 7 dalībnieki.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz darja.voitjuka@eiropasskola.lv vai zvanot 28328834!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk!

Piesakies kursiem