Jauniešiem no 11-16 gadiem

Jauniešiem no 11-16 gadiem

Notiek grupas komplektēšana!

Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem visā pasaulē atcerēties vai iemācīties no pamatiem latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni.

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās līdz 6 dalībniekiem, kuri ir vienaudži un ar līdzīgu valodas līmeni. Tālmācībā priekšrocība ir tas, ka mūsu pedagogi pielāgosies Jūsu bērnu brīvajam laikam un apguves tempam. Mūsu nodarbību mērķis ir lai Jūsu bērns apgūst latviešu valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās). Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pasniedzējiem.

• Mācību cikla ilgums: 3,5 mēneši
  • Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā (kopā 15 kontaktnodarbības)
  • Nodarbības ilgums: 40 minūtes līdz 1h
  • Maksa par nodarbību: 13 EUR
  • Par kursu noslēgumā audzēknis saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi konkrētā valodas līmenī. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.
  • Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā ir 6 dalībnieki.

Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par ģimeni, svētkiem, gadalaikiem u.c. ar Latvijas dabu un Latvijas skaistākajām vietām. Katrā nodarbībā students cita starpā apgūst konkrētu gramatikas vielu.

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk!

Mācību sākums - 07.10.2019.

Lai uzzinātu vairāk vai pieteiktos: 28328834 vai darja.voitjuka@eiropasskola.lv

Piesakies kursiem