Latviešu valoda bērniem no 5 līdz 10 gadiem

Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem visā pasaulē atcerēties un iemācīties latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni.

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās  3-4 bērniem vai individuāli. Grupu nodarbībās būs iespēja kontaktēties ar vienaudžiem no visas pasaules kopā ar mūsu pedagogu. Individuālās nodarbībās mūsu pedagogi un administrācija palīdzēs nospraust mērķi un kopīgiem spēkiem to sasniegt!

Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus, klausoties interesantus stāstus par Latviju un tās kultūru saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pedagogiem. Grupu nodarbības ļaus iepazīt arī plašo pasauli un iegūt jaunus draugus – nodarbību var reizē apmeklēt, piemēram, bērns no ASV, Meksikas un pat Dānijas!

Mūsu nodarbību mērķis ir lai Jūsu bērns apgūst latviešu valodu, iepazīst vai no jauna atklāj Latviju, tās kultūru, tradīcijas, dabu!

__________________________________________________________________________________________________________________________

BĒRNU GRUPU NODARBĪBAS

KAS

CIK BIEŽI

MĀCĪBU CIKLS

MAKSA

Bērnu grupu nodarbības A2 līmenis

10 nodarbības

15 EUR par nodarbību*

Bērnu grupu nodarbības B1 līmenis

10 nodarbības

15 EUR par nodarbību*

Individuālās nodarbības ir lieliska iespēja apgūt valodu no pamatiem vai uzlabot esošās zināšanas. Ērts un izdevīgs variants, ja nav iespējas apmeklēt skolu nodarbības, pulciņus vai privātstundas!

BĒRNU INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS

KAS

CIK BIEŽI

MĀCĪBU CIKLS

MAKSA

JEBKURŠ LĪMENIS

VAI

2 nodarbības nedēļā (80 min)

Individuāls

18 EUR par nodarbību*

*Nodarbības maksā ietilpst arī nodarbības materiāls un uzdevumi!

Par kursu noslēgumā bērns saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.

Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par un ap Latvijas dabu, kultūru un vēsturi, liekot uzsvaru uz runāšanas prasmi.

Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā varam nokomplektēt vienu grupu, ņemot vērā laika zonu un vēlamos nodarbību laikus.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot/rakstot 28328834!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk, vai raksti uz e-pastu!

Atsauksmes par kursiem:

"Gan manai meitai, gan arī man nodarbība ļoti patika. Ļoti jauka un profesionāla pasniedzēja Vija! Perfekti sagatavoti atbilstoši materiāli! Sakaru kvalitāte arī bija laba. Priecēja, ka izdevās meitu mazliet iekustināt latviešu valodā, kaut arī viņai vēl pagrūti runāt latviski, jo vārdu krājums trūkst. Vārdi trūkst, jo praktiski nelieto latviešu valodu, tik cik klausīšanās veidā, ko es viņai saku. Ar mani viņa nevēlas runāt latviski, tādēļ arī nespiežu, lai nerastos vēl lielāka pretestība. Izbrīnīja mazliet, ka meita tiešām mācēja pārslēgties no vācu valodas uz latviešu. Neatbildēja automātiski kā parasti vācu valodā, bet meklēja savā vārdu krājumā attiecīgo vārdiņu latviski vai skatījās uz mani un jautāja kā tad tas ir latviešu valodā."

"Bija ļoti jauki un profesionāli!"

"Es liku ļoti mazas cerības uz šo nodarbību, bet biju ļoti patīkami pārsteigta gan par bērna vēlmi un spēju tajā piedalīties, gan par burvīgo un viedo skolotāju un viņas prasmēm. Noteikti gribēšu, lai viņš mēģina vēl."

"Manam dēlam gan nodarbība, gan skolotāja patika, un bija pozitīvi iespaidi. Paldies! Vēlamies turpināt!"

Piesakies kursiem