Latviešu valoda bērniem līdz 10 gadiem

Latviešu valoda bērniem līdz 10 gadiem

Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem visā pasaulē atcerēties vai iemācīties no pamatiem latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni.

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās līdz 6 bērniem, kuri ir vienaudži un ar līdzīgu valodas līmeni. Tālmācībā priekšrocība ir tas, ka mūsu pedagogi pielāgosies Jūsu bērnu brīvajam laikam un apguves tempam. Mūsu nodarbību mērķis ir lai Jūsu bērns apgūst latviešu valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās). Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pasniedzējiem.

• Mācību cikla ilgums: 3,5 mēneši
  • Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā (kopā 15 kontaktnodarbības)
  • Nodarbības ilgums: 40 minūtes (bērni ilgāk nespēj noturēt savu koncentrēšanos)
  • Maksa par nodarbību: 12.50 EUR
  • Par kursu noslēgumā bērns saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi konkrētā valodas līmenī. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.
  • Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā ir 6 bērni.

Apgūstamās prasmes:

• lai apgūtu jaunu valodu, ir jāsarunājas un jāatrod sarunu biedri. Šī tālmācības platforma ir vieta, kur ikvienam ir mērķis būt par sarunu biedru no brīža, kad pieslēdzas eVidei. Tādā veidā nemanāmi uzlabosies arī runāšanas prasmes latviešu valodā;
  • uzlabosies klausīšanās prasmes. Pētījumos (piem., Lipkin et al 1990, Ratte 1968) ir pierādīts, ka svešvalodu apguvējiem ir labāka spēja ieklausīties nekā vienas valodas pratējiem;
  • lasot dažādus kursa līmenim atbilstošus tekstus, padziļinās izpratne par latviešu valodu un vienlaikus uzlabojas lasīšanas prasmes latviešu valodā;
  • lasītprasme ir kā tilts uz rakstītprasmi, kas arī ir būtiska saziņas forma;
  • apgūs komunicēšanas prasmes ar citiem vienaudžiem: bērni kļūs sabiedriskāki un pārliecinātāki;
  • apgūstot jebkuru jaunu svešvalodu, tiek uzlabota arī atmiņa;
  • attīstīs radošumu: ja nezini kādu vārdu, jāpieiet situācijai radoši un jāatrod cits veids, kā paust savu domu. To sauc par domāšanu “ārpus kastes”;
  • sekmēs izpratni par Latvijas kultūrvidi, tradīcijām, cilvēkiem;
  • attīstīs prasmes izmantot tehnoloģijas sev par labu.

Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par ģimeni, svētkiem, gadalaikiem u.c. ar Latvijas dabu un Latvijas skaistākajām vietām. Katrā nodarbībā students cita starpā apgūst konkrētu gramatikas vielu.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz darja.voitjuka@eiropasskola.lv vai zvanot 25699906!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk!

Piesakies kursiem