Latviešu valoda bērniem no 5 līdz 10 gadiem

Latviešu valoda bērniem no 5 līdz 10 gadiem

Notiek grupu komplektēšana!

Šobrīd var pieteikties dalībai grupu nodarbībās:

• svētdienās, plkst. 18:00 (pēc Latvijas laika)
  • ceturtdienās, plkst. 11:00 un 00:00 (pēc Latvijas laika)

Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem visā pasaulē atcerēties un iemācīties latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni.

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās  3-4 bērniem, kurās būs iespēja kontaktēties ar vienaudžiem no visas pasaules kopā ar mūsu pedagogu. Tālmācībā priekšrocība ir tas, ka mūsu pedagogi pielāgosies Jūsu bērnu brīvajam laikam un apguves tempam.

Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus, klausoties interesantus stāstus par Latviju un tās kultūru saistošā sarunā ar mūsu kvalificētajiem pedagogiem. Grupu nodarbības ļaus iepazīt arī plašo pasauli un iegūt jaunus draugus – nodarbību var reizē apmeklēt, piemēram, bērns no ASV, Meksikas un pat Dānijas!

Papildu grupu nodarbībām piedāvājām iespēju katram bērnam sazināties ar mūsu pasniedzēju un piedalīties individuālā nodarbībā, kas ļaus padziļinātāk apgūt latviešu valodu un uzlabot valodas prasmes.

Mūsu nodarbību mērķis ir lai Jūsu bērns apgūst latviešu valodu, kultūru un tradīcijas.

• Mācību cikla ilgums: 3 mēneši
  • Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā
  • Nodarbības ilgums: 40 minūtes
  • Maksa par nodarbību: 12.50 EUR
  • Par kursu noslēgumā bērns saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.
  • Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, apvienojot vispārīgus tematus par un ap Latvijas dabu, kultūru un vēsturi, liekot uzsvaru uz runāšanas prasmi.

Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā varam nokomplektēt vienu grupu, ņemot vērā laika zonu un vēlamos nodarbību laikus.

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot/rakstot 28328834!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu zemāk!

Piesakies kursiem