Sociālais atbalsts

Sociālais atbalsts

Eiropas Tālmācības vidusskola ir dibināta, lai ikviens varētu iegūt iespēju mācīties vidusskolā!
Tādēļ mēs esam izstrādājuši sociālā atbalsta sistēmu, kurā mācību maksai piemēro atlaides:

• 50% apmērā no katra mācību gada mācību maksai – ETV izglītojamo ģimenes atbalsts. (Tas nozīmē, ka piesakoties mācībām otrs ģimenes loceklis saņems 50% atlaidi! )
  • 50% atlaide no pilnas mācību maksas - daudzbērnu un mazturīgo ģimenēm!
  • 30% atlaide no pilnas mācību maksas jaunajām māmiņām vai tētiem, kuriem ir bērns līdz trīs gadu vecumam!
  • 50% atlaide no mācību maksas mācību gadā izglītojamiem ar īpašām vajadzībām!*
  • 100% atlaide ETV studentiem līdz 21 gada vecumam profesionālās pilnveides programmā “Panākumu Universitāte”! (Absolvējot programmu students saņem apliecību par profesionālās pilnveides programmas apguvi.)
  • ETV absolventi vienu mēnesi bez maksas var mācīties kādā no programmām Latvijas Tālmācības profesionālajā centrā! (Absolvējot programmu students saņem apliecību par profesionālu kvalifikāciju)
  • Cita atlaide var tikt piemērota, saņemot izglītojamā iesniegumu ar argumentētu pamatojumu. (Piemēram, nepilngadīgi bāreņi.)
  • Atlaide tiek piemērota uz vienu mācību gadu.

Svarīgi! Ja kādu mēnesi nav iespējams veikt ikmēneša maksājumu, piemēram, Ziemassvētkos, atliek tikai ar e-pasta starpniecību informēt skolas administrāciju un mācību maksa var tikt atlikta uz citu mēnesi.

Ja esi iesācis mācību gadu citā skolā un pie mums pārnāc jau mācību gadam iesākoties, Tava mācību maksa tiek samazināta pēc priekšmetu pielīdzināšanas un individuālā mācību plāna apstiprināšanas.

* Sekmīgi apgūstot mācību programmu atbilstoši apstiprinātam mācību plānam.