Sociālais atbalsts

Eiropas Tālmācības vidusskola ir dibināta, lai ikviens varētu iegūt iespēju mācīties vidusskolā!
Tādēļ mēs esam izstrādājuši sociālā atbalsta sistēmu, kurā mācību maksai piemēro atlaides:

• 50% apmērā no katra mācību gada mācību maksai – ETV izglītojamo ģimenes atbalsts. (Tas nozīmē, ka piesakoties mācībām otrs ģimenes loceklis saņems 50% atlaidi! )
  • 50% atlaide no pilnas mācību maksas - daudzbērnu un mazturīgo ģimenēm!
  • 30% atlaide no pilnas mācību maksas jaunajām māmiņām vai tētiem, kuriem ir bērns līdz trīs gadu vecumam!
  • 50% atlaide no mācību maksas mācību gadā izglītojamiem ar īpašām vajadzībām!*
  • Pašvaldības līdzfinansējums mācībām, lai uzzinātu par šo iespēju vairāk, sazinies ar skolas administrāciju.
  • Studiju maksas atlaides Latvijas universitātēs, augstskolās un koledžās! Atlaižu apjomu skaties ŠEIT!
  • Izcilnieku atlaide no 15-25% apmērā pirmajam mācību gadam, ja iestajoties audzēknis uzrāda liecību ar 7 ballēm un augstāk.
  • Sportistu stipendija 2000 EUR apmērā ik semestri.
  • Cita atlaide var tikt piemērota, saņemot izglītojamā iesniegumu ar argumentētu pamatojumu. (Piemēram, nepilngadīgi bāreņi.)
  • Atlaides tiek piemērota uz vienu mācību gadu.

Svarīgi! Ja kādu mēnesi nav iespējams veikt ikmēneša maksājumu, piemēram, Ziemassvētkos, atliek tikai ar e-pasta starpniecību informēt skolas administrāciju un mācību maksa var tikt atlikta uz citu mēnesi.

Ja esi iesācis mācību gadu citā skolā un pie mums pārnāc jau mācību gadam iesākoties, Tava mācību maksa tiek samazināta pēc priekšmetu pielīdzināšanas un individuālā mācību plāna apstiprināšanas.

* Sekmīgi apgūstot mācību programmu atbilstoši apstiprinātam mācību plānam.