ETV Direktores uzruna

ETV Direktores uzruna

Esat sveicināti, mani studenti, studētgribētāji, vecāki un tālmācības idejas atbalstītāji!

Ja Jūs vēlaties iegūt kvalitatīvu izglītību, brīvi plānojot savu laiku un savā mācību procesā izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas, aicinu Jūs iegūt vidējo izglītību latviešu un krievu valodā Eiropas Tālmācības vidusskolā!

Esmu lepna, ka Eiropas Tālmācības vidusskola ir vienīgā vidusskola Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvā un mūsdienīgā mācību formā- tālmācībā- iegūt vidējo izglītību gan latviešu, gan krievu valodā, gan Latvijas iedzīvotājiem, gan citu valsts iedzīvotājiem, kuru saziņas valoda ir krievu valoda.

2013./2014. mācību gads ir pirmais mācību gads, kas tiek ierakstīts Latvijas valsts vēsturē, kad vidējo izglītību var iegūt arī citu valstu pilsoņi un to iedzīvotāji, saņemot  Latvijas valsts izdotu atestātu, kurš tiek atzīts arī Eiropas Savienībā un citur pasaulē.

Tieši pateicoties tālmācības priekšrocībām, Jūsu mācības mēs varam organizēt individualizētas, kur īpašu vietu ieņem Jūsu menedžments un pašmotivācija. Mēs nodrošinām Jūsu mācību procesa elastību, sniedzot jaunāko informāciju mūsu īpaši veidotā mācību eVidē. Komunikāciju tehnoloģijām ienākot izglītībā, varam nodrošinot izglītības programmas apguvi atbilstoši katra studenta vajadzībām, vēlmēm un interesēm.

Mūsu skolā mācās gan sportisti, gan modeles, gan jaunās māmiņas, gan uzņēmēji un jaunieši, kuri uzsākuši darba gaitas vai kuriem ir grūti iekļauties tradicionālajā klātienes izglītības procesā.

Mana šī gada pieredze apliecina, ka mūsu skolā var mācīties jebkurš, kuram ir vēlme mainīt savu dzīvi, kas zina ko vēlas sasniegt, un kuram ir iespēja savu mācību procesu organizēt internetā.

Mūsu skola Jums nodrošinās Tavu izvēļu brīvību!

Ja Jūs zināt ko gribat, mēs zinām, kā to visefektīvāk sasniegt!

Aicinu izbaudīt savu brīvību un iegūt kvalitatīvas zināšanas mūsdienīgi- Eiropas Tālmācības vidusskolā!

Eiropas Tālmācības vidusskolas direktore
Mg. paed., MBA, Aija Bārzdaine