ETV paplašina savu pedagoģisko sastāvu!

ETV plāno paplašināt savu pedagoģisko sastāvu ar zinošiem pedagogiem, kuri apzinās tālmācības specifiku un ir gatavi dalīties savā pieredzē.
13.martā ETV direktore Aija Bārzdaine un tālmācības idejas ieviesēja Latvijā pamata un vispārējā vidējā izglītībā Ilze Kalniņa tikās ar Daugavpils labākajiem pedagogiem.

Programmas "Panākumu Universitāte" ilggadējā skolotāja Ināra Užule no Daugavpils 12.vidusskolas, laipni mūs uzņēma savā birojā. Pateicamies skolotājai I.Užulei, jo tieši viņa piesaistīja šos Daugavpils pedagogus, kuriem jau ir pieredze tālmācības programmu īstenošanā.

Tikšanās laikā ETV direktore prezentēja skolas jauno mācību eVidi, pastāstot par tās priekšrocībām, kā arī atbildēja uz visiem jautājumiem saistībā ar skolu.

Ceram, ka izveidotā sadarbība ar Daugavpils pedagogiem būs veiksmīga un ilglaicīga.

Bildes no tikšanas