Pedagoģiskā sēde 16.janvārī!

16.janvāra pēcpusdienā Eiropas Tālmācības vidusskolas pedagoģiskais kolektīvs tikās pedagoģiskās padomes sēdē, lai izvērtētu un analizētu 2014./2015.m.g. I semestra mācību sasniegumu rezultātus. Kopīgi diskutējot tika pārrunāti aktuāli jautājumi par mācību procesa organizāciju  otrajā pusgadā un skolas Attīstības plāna izstrādi turpmākajiem trim gadiem.

Vakara noslēgums romantiskā un jautrā noskaņā tika aizvadīts viesnīcā "Gutenbergs". Neformālā gaisotnē darbinieki un viesi svinēja jauna darba gada sākumu. Kā pārsteigums bija īpašā viešņa Vera Serdučka, kura aizraujošā stilā izpildīja tādas Krievijā  pazīstamas melodijas un hītus, kā “Dolche& Gabbana”, “После тебя…”un citus.

Pasākuma noslēgumā direktore A.Bārzdaine sveica visus klātesošos ar Jauno 2015. gadu, katram dāvinot piemiņas velti.

Ar jautrām dziesmām, dejām un laba vēlējumiem varam droši sākt Zilās Koka Kazas gadu, kas visiem mums nesīs panākumus, veselību un laimi!