Komunikācijas nozīme personības attīstībā

Šomēnes par komunikācijas tēmu un tās nozīmi personības attīstībā jauniešus izglītoja Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes studenti, Panākumu Universitātes uzaicinātie lektori - individuālais un komandu koučs Vineta Saulīte un biznesa, personīgās izaugsmes un jauniešu koučs Dainis Zaltans, kā arī mediju cilvēks - žurnālists Dāvis Valdnieks.

Pedagogiem šomēnes bija iespēja noklausīties un arī aktīvi iesaistīties lekcijā, ko vadīja Dr.oec. Jānis Vanags.

Jau svētku sajūtās tika sveiktas lieliskās skolotājas, kuras ik mēnesi cītīgi pavada mūsu zināt gribošos jauniešus uz Panākumu Universitātes lekcijām Rīgā. Eiropas Tālmācības vidusskola, ar tās direktori Aiju Bārzdaini priekšgalā, bija sagatavojusi īpašas pašdarinātas dāvaniņas, iepriecinot ikvienu skolotāju.

Paldies visiem par dalību radošajās darbnīcās un lekcijās! Un paldies mūsu lieliskajiem lektoriem!

Tiekamies 15. janvārī! Priecīgus svētkus!