Selfijs ar 400 skolēniem? Mūsu lektori tā dara!

Uz profesionālās pilnveides izglītības programmas Panākumu Universitāte otro lekciju bija ieradušies ap 400 zinātgribošu jauniešu no dažādiem Latvijas reģioniem.

Pirmais uzstājās multimediju speciālists Eduards Laķis, kas jauniešus iepazīstināja ar inovatīvām aplikācijām, kā arī stāstīja par iespējām kā reklamēt sevi un savu uzņēmumu.

Par to, cik daudz par cilvēku pastāsta internetā ievietotā informācija, dalījās sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks. Tāpat lektors uzsvēra, cik būtiski ir justies labi savā darba vietā un kolektīvā.

Pedagogiem paralēli notika pirmā pedagogu tālākizglītības programmas "Konkurētspējīgas personības attīstības veicināšana mūsdienu pedagoģiskajā un sociāli psiholoģiskajā vidē” lekcija par tēmu, kāda ir pedagoga loma uz personības spēju attīstīšanu vērstu attieksmju veidošanā, kuru lasīja Mg.psych.Dace Bērziņa.