Viesošanās pie pedagogiem Daugavpilī

9. oktobrī Eiropas Tālmācības vidusskolas direktore Aija Bārzdaine devās uz Daugavpili, lai klātienē tiktos ar pedagogiem un diskutētu par inovāciju ieviešanu mācību procesā.

Pedagogi, kuri skolā strādā jau otro gadu dalijās savā pieredzē ar jaunajiem pedagogiem kā veiksmīgāk un saistošāk īstenot mācību procesu tālmācībā. Šogad mūsu studenti savas mācības uzsāka būtiski pilnveidotā, mūsdienīgā un ērtā mācību mācību vidē, kura nodrošina vēl dažādas priekšrocības. Piemēram, mūsu studenti var lasīt skolas īpaši izveidotās mācību grāmatas izmantojot mobilās ierīces. Šo sestdien studenti un mūsu pedagogi piedalīsies pirmajos vebināros jeb virtuālajās mācību stundās! Tas nozīmē, ka sazināties ar pedagogu mūsu studenti varēs neizejot no savas mājas!!! Esam gandarīti, ka katru gadu varam piedāvāt arvien mūsdienīgākas un ērtākas zināšanu ieguves iespējas! Esi brīvs- mācies Eiropas Tālmācības vidusskolā!