Mācību gada sākuma pasākums!

Apsveicam Eiropas Tālmācības vidusskolas studentus ar jaunā mācību gada uzsākšanu! Lai jums daudz enerģijas un pozitīvisma, jo mācīties tālmācībā taču ir tik viegli!

20. septembrī sirsnīgā un gaišā atmosfērā tika atklāts 2014./2015.m.g. Pasākumu atklāja skolas direktore Aija Bārzdaine. Par mācību procesu vairāk pastāstīja direktores vietniece Nora Pavlova un izglītības metodiķe Tatjana Frolova.

Jaunajiem un esošajiem audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar skolas vadību, administrāciju un pedagogiem, kas turpmāko mācību gadu būs atbalsts mācību procesā.

Studenti un pedagogi tika iepazīstināti ar mācību vidi un tās jauninājumiem, piemēram, vebināriem jeb tiešsaistes lekcijām, kuru laikā būs iespējams sazināties ar pedagogiem reālā laikā, atrodoties jebkurā vietā, kur vien pieejams dators un internets.

Psiholoģe, pedagoģe Anda Kauliņa iedvesmoja pozitīvam mācību gadam ar savu lekciju "Pozitīva attieksme pret dzīvi kā ieradums".

Vēlam visiem labas sekmes!