ETV pedagoģiskā sēde

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, 19. augustā satikās ETV vadība, administrācija un pedagogi, lai pedagoģiskās sēdes ietvaros izrunātu visas aktualitātes, jauninājumus u.c. ar skolu saistītos jautājumus.

Šī pedagoģiskā sēde atšķīrās ar to, ka notika ārpus skolas telpām. Enerģiju un pozitīvas emocijas jaunajam mācību gadam pedagogi smēlās dažādos Latvijā apskatāmos apskates objektos.

Rīts sākās Jaunpils pilī, kur bija iespēja uzlaikot viduslaiku tērpus, piedalīties teatralizētā izrādē-ekskursijā pa pils telpām, kā arī nobeigumā nobaudīt brokastis viduslaiku noskaņās.

Turpinājumā ETV kolektīvs devās uz Pūres šokolādes muzeju, kurā uzzināja vairāk par šokolādes vēsturi, kā arī paši varēja piedalīties šokolādes gardumu gatavošanā.

Izvērtējot gada laikā paveikto, tika sveiktas divas ETV skolotājas - Natālija Šķerstere un Margarita Laicāne, iegūstot titulu Eiropas Tālmācības vidusskolas Gada skolotāja

Pedagoģiskā sēde noslēdzās ar aktīvu atpūtu. Kolektīvs izstaigāja baskāju taku, izjūtot dažādas virsmas, veicot dažādus šķēršļus un gūstot labas emocijas.

Paldies ETV lieliskajiem pedagogiem par dalību pasākumā.

Lai mums visiem radošs jaunais 2014./2015. mācību gads!