+371 25699906
LV | RU | EN

Lekciju kopsavilkums

07.02.2014. programmas "Panākumu Universitāte" dalībniekiem bija iespēja dzirdēt divus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus – psihoterapeiti Ainu Poišu, kura plašāku atpazīstamību ieguva vadot sarunu šovu "Aina", raidījumu "Tautas balss", kā arī piedaloties šovā "Dziedi ar zvaigzni" un Baibu Sipenieci-Gavari, kura pazīstama kā TV un radio raidījumu vadītāja, dažādu pasākumu vadītāja, kā arī ir filmējusies kino.

 

Aina Poiša savā lekcijā mēģināja atbildēt uz jautājumu - Kas es esmu? Lektore aicināja teikt - JĀ! - dzīvei un uzdrīkstēties biežāk teikti - NĒ! - mazsvarīgām lietām. Tāpat lektore pievērsa uzmanību tam, cik būtiskas ir cilvēku attiecības un cik būtiski ir būt te un tagad, klātienē izbaudot katru pasākumu vai cilvēka klātbūtni. Lektore dalījās ar ļoti daudz dažādām dzīves gudrībām un noderīgiem ieteikumiem harmoniskākai dzīvei. 

 

Savukārt, Baiba Sipeniece Gavare dalījās ar savu dzīves stāstu, atklājot kā uzsākusi savas karjeras gaitas. Jau agrā jaunībā Baiba apzinājās, ka dzīvē var sasniegt daudz vairāk un viņas aicinājums noteikti nav tāds kā vairumam vienaudžu. Liktenīgas satikšanās un personības šarms ir tas, kas Baibai palīdzējis nonākt līdz darbam, kas viņai patīk no visas sirds. Viņa aicināja ikvienu ieklausīties savā sirdsbalsī un darīt tieši to, kam ir viņš radīts. 

 

Pēc Panākumu Universitātes lekciju noklausīšanās, jauniešiem bija iespēja piedalīties augstskolas "Turība" radošajās darbnīcās, ko organizēja dažādas fakultātes: Jurisprudences, Tūrisma, Komunikācijas un Uzņēmējdarbības vadības.

 

«