+371 25699906
LV | RU | EN

Latvijas U-20 izlases otrā spēle aizvadīta!

Spēles pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja augstā tempā, veidojot daudzus uzbrukumus un arī kļūdoties. Tomēr pirmajā periodā vadībā izvirzījās Latvijas hokejisti – precīzs bija ETV students Renārs Krastenbergs, izvirzot vadībā Latviju (1:0) un gūstot savus otros vārtus turnīrā!

Trešā perioda gaitā Kazahstāna prasmīgi aizsargājās, neļaujot Latvijai tikt pie vārtu guvuma. Pamatlaika pēdējā minūtē Latvijas izlases treneri nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un tas nesa augļus – panākot izlīdzinājumu (2:2)!

Pagarinājumā iniciatīva piederēja Kazahstānai un Latvijas hokejistiem lielākoties nācās atvairīt sāncenšu uzbrukumus. Pēcspēles metienos Latvijai ne reizi neizdevās pārspēt Kazahstānas izlases vārtsargu, savukārt Kazahstānai izdevās gūt vienus vārtus, bullīti realizējot Latvijai zaudējumu ar 2:3, taču izcīnīts punkts.

Trešdien Latvijas izlase spēkosies ar Austrijas izlasi.