+371 25699906
LV | RU | EN

Ēnu diena!

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijas Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

Skolēnu pieteikšanās sākas 22. janvārī un ilgst līdz 31.janvārim!

Ēnu diena notiks 12. februārī!

 

Šogad Ēnu dienai vakanci pieteikusi arī Eiropas Tālmācības vidusskola, aicinot interesentus kļūt par direktores ēnu! Tā ir lieliska iespēja vairāk uzzināt par izglītības iestādes vadītāja amatu, kā arī gūtās zināšanas nāktonē izmantot jebkurā citā nozarē, strādājot vadošā amatā.

 

Pieteikies vari: www.enudiena.lv

 

«