IT olimpiāde - OPEN MIND

Olimpiāde tiek organizēta 11. un 12. klašu skolēniem, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņiem. Tā norisināsies  2016. gada 16.novembrī, plkst. 11.00 EKA telpās, Rīgā, Lomonosova ielā 1/5.

Olimpiādes mērķis ir veicināt jauniešu profesionālo ievirzi IT un atvērto tehnoloģiju risinājumos, popularizēt skolu jaunatnes vidū ar informācijas  tehnoloģijām saistītās specialitātes (Programmēšanas inženieris; Programmēšana; Datortīklu administrēšana; Datorspēļu izstrāde un attīstība).

Dalībnieku reģistrācija notiek elektroniski līdz 2016. gada 11.novembrim.

Olimpiādes dalībniekus var reģistrēt atbildīgais pasniedzējs, aizpildot pieteikuma formu (atrodas EKA mājas lapā www.augstskola.lv  sadaļā Aktualitātes – OLIMPIĀDES – IT olimpiāde OPEN MIND) un sūtot to elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]

Ar olimpiādes norises kārtību un nosacījumiem var iepazīties olimpiādes nolikumā (atrodas EKA mājas lapā www.augstskola.lv  sadaļā Aktualitātes – OLIMPIĀDES – IT olimpiāde OPEN MIND).

Organizatoriskie jautājumi: Jeļena Titko, [email protected]  29192678

Jautājumi par olimpiādes uzdevumiem: Andris Gabrānovs [email protected]