+371 25699906
LV | RU | EN

ETV absolventes dzīve pēc skolas beigšanas

Absolvente Amanda Bumbiere ir pārvākusies uz dzīvi Zviedrijā un ir uzsākusi mācības. Mums vienmēr ir prieks dalīties absolventu veiksmes stāstos -

''Pēc izlaiduma man iet ļoti labi, esmu pilnībā pievērsusies zviedru valodas kursiem un šīs valodas gramatikai. Katru dienu, piecas reizes nedēļā, apmeklēju skolu un padziļināti mācos gramatiku. Pēc skolas arī gatavojos iestājeksāmeniem, Psiholoģijas fakultātē.
Esmu jau sākusi runāt zviedriski, bet tas ir tikai sākums, jo gramatika man ir jāiemācās perfekti, tāpēc ka visi iestājeksāmeni būs zviedru valodā. Tas, protams, nav viegli, bet nekas nav neiespējams, ja vien ir gribas spēks!
Izvēlējos Zviedriju, jo te ir lieliskas studiju iespējas, studiju programma tieši tam, ko es vēlos studēt. Arī tāpēc, ka Zviedrija ir viena no valstīm, kas sadarbojas ar citām Eiropas valstīm, un studiju laikā ir iespēja doties apmaiņas programmās, kas dod lielisku iespēju iemācīties kaut ko jaunu un redzēt, kā citur pasniedz tieši to, ko tu studē. Protams, arī iegūt jaunus draugus un neatkārtojamu pieredzi.
Zviedrijā studijas ir par brīvu - arī tas bija viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos tieši šo valsti, bet visnozīmīgākais iemesls bija tas, ka, izpētot citas universitātes (protams, arī Latvijas), tieši Zviedrijā psiholoģijas programma bija vislabākā un piecu gadu laikā, kamēr man būs jāstudē, es ne tikai studēšu psiholoģiju, bet arī vēl citas nozares. Un, pabeidzot universitāti, man būs lieliskas darba iespējas gan kā psihologam, gan kā psihiatram.
Pagaidām es tikai ļoti daudz mācos zviedru gramatiku. Arī treniņi un skriešana kādu laiku ir atlikti, jo pirms kāda laika ieguvu potītes traumu un, saudzējot kāju, vēl vismaz kādu mēnesi nevarēšu nopietni sportot. Zviedrijā arī apmeklēju dažādus pasākumus, satiekos ar jaunajiem draugiem. Tas ļauj iepazīt šis valsts kultūru. 
Eiropas Tālmācības skola man ir devusi lielisku iespēju apvienot mācības ar saviem hobijiem un mācībām savai nākotnei. Jo Tālmācības skolā tu vari mācīties, kad vien vēlies - jebkurā vietā un laikā. Skolā ir ļoti atsaucīgs kolektīvs, kas vienmēr izpalīdz, kad vien tiek lūgta palīdzība, un lieliska vidusskolas programma - ne tikai mācību materiāli, bet arī vebināra stundas. Varu vien pateikties Eiropas Tālmācības Vidusskolai par doto lielisko iespēju mācīties, kur un kad vien vēlos, neuztraucoties par bastotām stundām.''

Mums ir liels prieks un gandarījums par Amandu! Vēlam visiem mūsu absolventiem piepildīt savus sapņus - lielus vai mazus!
Ja arī Tu esi absolvējis Eiropas Tālmācības vidusskolu, un vēlies dalīties savā stāstā, nekautrējies un raksti mums!

«