Pedagoģiskās padomes sēde

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, 10. augustā, ETV komanda tikās pedagoģiskās padomes sēdē, lai izvērtētu un analizētu 2015./2016.m.g. mācību sasniegumu rezultātus un plānotu nākamā gada mācību procesu.

Rīts sākās Iecavā, kur mūs visus sirsnīgi un ar gardām brokastīm sagaidīja arodbiedrības ‘’Latvijas Izglītības vadītāju asociācija‘’ prezidente Ilze Kalniņa un Eiropas Tālmācības vidusskolas mārketinga direktore Laura Kalniņa.

Pedagoģiskās padomes sēdes ietvaros skolas direktore Aija Bārzdaine un direktores vietniece Nora Pavlova pasniedza apbalvojumus ‘’Gada pedagogs’’ latviešu valodas skolotājām Margaritai Laicānei, Silvijai Mickevičai un matemātikas skolotājai Jeļenai Azarevičai par aktīvu pedagoģisko darbību un ieinteresētību skolas attīstības veicināšanā.

Dienas turpinājumā visi kopā gida pavadībā iepazinām Rundāles pils krāšņās zāles, Hercoga un hercogienes apartamentus, kā arī baudījām rožu smaržu vēsturiskajā baroka stila pils dārzā.

Ar pozitīvu enerģiju un jaunām zināšanām Eiropas Tālmācības vidusskola var droši uzsākt jauno mācību gadu!