''Augstskolu Anatomija''

Latvijas Studentu apvienības kampaņa ''Augstskolu anatomija'' ir izveidota, lai palīdzētu vidusskolu absolventiem spert nākamos nozīmīgos soļus tālākās izglītības un profesijas izvēlē.

Projekta mērķis ir topošajiem studentiem sniegt informatīvu palīdzību un padomus jautājumos, uz kuriem ar pieejamās reklāmas starpniecību netiek rastas atbildes vai tiek sniegta nepilna informācija.

“Augstskolu anatomijas” ietvaros reflektanti varēs uzdot sev interesējošos jautājumus Latvijas Studentu apvienības aktīvistiem, valdes locekļiem un vecbiedriem, zvanot uz konsultatīvo tālruni (20126865), kas darbosies līdz š.g. 16. augustam, vai rakstot uz projekta e-pasta adresi ([email protected]), kā arī sociālajiem tīkliem.

Tāpat reflektantiem būs iespēja uzrunāt studējošo pārstāvjus no sev interesējošajām augstākās izglītības iestādēm, lai gūtu ieskatu savā izvēlētajā studiju programmā, un projekta mājaslapā iepazīties ar topošā studenta rokasgrāmatu, kurā ir apkopota koncentrēta informācija par svarīgākajām niansēm, kas jāņem vērā, uzsākot studijas.