Eiropas Tālmācības vidusskolas 3. izlaidums!

12. klases absolventi kopā ar ģimenēm, draugiem un pedagogiem pozitīvā gaisotnē atzīmēja vidējās izglītības ieguvi.

Izlaidumu atklāja Eiropas Tālmācības vidusskolas direktore Aija Bārzdaine ar sirsnīgu uzrunu, novēlot ikvienam ETV studentam veiksmi tālākos dzīves ceļos.

Skolas absolventus un viesus sveica mūziķis Mārtiņš Ruskis. Lieliskus priekšnesumus bija sarīkojuši arī divi skolas absolventi – Elza Kanceviča un Krists Grīnvalds. Tāpat sakām arī paldies Amandai Bumbierei un Hassan Hussein par skaistajiem vārdiem un novēlējumiem.

Liels prieks arī par mūsu diviem absolventiem - Krista Cērpiņa un Igors Bogdanovs - kuri saņēma ministra prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstu par teicamām sekmēm.

Esam patiesi lepni par kuplo absolventu skaitu!