Panākumu Universitāte

2014. gada 8. maijā norisināsies vērienīgs pasākums, kurā tiks noskaidroti tie programmas Panākumu Universitāte dalībnieki, kuri varēs turpināt studijas Biznesa augstskolā Turība bez maksas vai ar 25% studiju maksas atlaidi. Radošā uzdevumā "Kā Latvija var kļūt labākā zeme pasaulē?” programmas dalībnieki cīnīsies par sponsoru balvām. Pasākums noslēgsies ar pirmo izlaidumu, kurā tiks sveikti vairāk nekā 100 programmas absolventi.

8. maijā Biznesa augstskolā Turība pulcēsies vismērķtiecīgākie, radošākie un aktīvākie programmas Panākumu Universitāte dalībnieki.

Kamēr motivētākie programmas dalībnieki pildīs testu, lai pretendētu uz mūsu draugu - Biznesa augstskolas Turība nodrošinātajām budžeta vietām, kā arī mācību maksas atlaidēm, tikmēr pārējiem dalībniekiem būs iespēja pretendēt uz konkursa sadarbības partneru sarūpētajām balvām.

Konkursu atbalsta Dailes teātris, draudzīgākais portāls Draugiem.lv, pozitīvu emociju teātris/spēle Psaiho.lv, žurnāls Ilustrētā zinātne un Ekonomikas un kultūras augstskola.

Lai pretendētu uz balvām, skolēniem bija mājās jāsagatavo oriģināls, interesants priekšnesums, kurā, iekļaujot dejas, dziesmas, teātri, jāpasniedz žūrijai - "Kā Latvija var kļūt labākā zeme pasaulē?”. Trīs grupas, kuru priekšnesumi būs visunikālākie, saņems sponsoru balvas.

Par pozitīvu gaisotni visa pasākuma garumā parūpēsies pasākuma vadītājs, mūziķis – Valters Frīdenbergs.

Lai īsinātu satraukumu, gaidot Turības testa rezultātus, kā arī žūrijas vērtējumu par prezentācijām, visiem programmas dalībniekiem un skolotājiem būs iespēja noklausīties lieliskā Nordic Training International apmācību vadītāja Alekša Daumes lekciju „Jaunieši un Briedums”.

8. maijs programmas Panākumu Universitāte darbības vēsturē iezīmēsies kā īpašs datums, jo šajā dienā vairāk nekā 100 programmas absolventi saņems apliecības par profesionālās pilnveides izglītības ieguvi oficiālā, krāšņā izlaidumā, kas organizēts speciāli viņiem. Apliecības pasniegs programmas veidotāja Ilze Kalniņa. Saņemtās apliecības nodrošinās studiju maksas atlaides vairākās Latvijas augstākās izglītības iestādēs, ar kurām izveidota sadarbība.

Programmas absolventi noteikti var apmeklēt Panākumu Universitātes lekcijas arī turpmāk, satiekot dzīvesgudrus lektorus, piedaloties aktivitātēs un pilnveidojot sevi.

Vairāk par programmu: www.panakumuuniversitate.lv