Panākumu Universitātes mācību gads ir noslēdzies!

Plkst 10:00 vienlaicīgi sākās 2 svarīgi pasākumi- "Biznesa augstskolas Turība" tests un Panākumu Universitātes konkurss "Izcel sevi un savu skolu."
Testu pildīja vidusskolēni, kuri šogad absolvē Panākumu Universitāti, tāpēc mācību maksas atlaides viņiem bija liela motivācija, jo jau pavisam drīz ir jāizvēlās sava nākamā augstskola.

Konkursā "Izcel sevi un savu skolu" piedalījās 400 atraktīvi jaunieši. Žūrijai nebija viegli izvēlēties labākos, jo jaunieši tiešām bija sagatavojuši interesantus un radošus priekšnesumus. Varējām vērot gan dejošanu, gan klausīties pašsacerētas dziesmas, gan skatīties pašu veidotus video.Paldies skolotājiem un jauniešiem par ieguldīto darbu!

Plkst. 13:00 sākās dziedātāja Ralfa Eilanda lekcija. Ralfs dalījās pieredzē par to, kā piepildījušies viņa sapņi un kā viņš izvirza mērķus sev. Ralfs aicināja jauniešus nebaidīties no kļūdām un izvirzīt sev augstus mērķus! Lekcijas noslēgumā dzirdējām arī muzikālo priekšnesumu. Paldies lieliskajam lektoram!

Dienu turpinājām ar visgaidītākajiem notikumiem- svinīgo konkursa un testa apbalvošanu,kā arī ar apliecību pasniegšanu.