Skolas akreditācija!

Šodien mūsu skolā tika uzņemta akreditācijas komisija, kas vērtēja skolas darbību un kvalitāti, lemjot par akreditācijas termiņa pagarināšanu.

Komisija tika iepazīstināta ar skolas pašvērtējuma ziņojumu, par kuru vairāk stāstīja skolas direktore Aija Bārzdaine un direktora vietniece Nora Pavlova. Tam sekoja ETV e-vides prezentēšana.

Pēc darba ar dokumentāciju, komisijai bija iespēja klātienē satikt ETV pedagogus, kā arī attālināti - vebināra formā sazināties ar tiem pedagogiem, kas atrodas tālākos Latvijas reģionos.

Par mācībām tālmācībā bija aicināti pastāstīt arī skolas studenti Krista, Marina, Elza, Jana, Kristaps un Genādijs.

Uz visiem akreditācijas komisijas jautājumiem ir sniegtas atbildes un mums atliek gaidīt tās lēmumu.