+371 25699906
LV | RU | EN

20. Mehu dienas 2014

Šī gada 24. aprīlī Mehu dienas tika atklātas ar pagājušā gada jaunieviesumu– Nakts auto orientēšanos. Ņemot vērā pērnā gada pieredzi, Mehu dienu organizatori pārliecinājās, ka šai aktivitātei ir sava pievienotā vērtība - asas izjūtas. Tāpēc tieši šī bija  Mehu dienu 2014 atklāšanas aktivitāte.

Oficiāli Mehu dienas tika atklātas 25. aprīlī, dienā, kad, kā ierasts, rīts sākās ar Mehu gājienu cauri pilsētai, kas noslēdzās Tehniskās fakultātes pagalmā, kurā dekāns Kaspars Vārtukapteinis, pašpārvaldes vadītāja, Mehu dienu galvenā organizatore Maija Bārzdaine, kopā ar ģenerālsponsora Sia Schenker direktoru Māri Kleinbergu svinīgi atklāja un ieskandināja Mehu dienas.

Visas dienas garumā auto sporta kompleksā "Rullītis" norisinājās dažādi veiklības pārbaudījumi un uzdevumi: "Foto medības"; „Veiklības brauciens”; "Mini-dragreiss". Diena noslēdzās ar "LIF Kino vakaru" .

Trešā Mehu diena 26. aprīlī sākās ar jaunumu "Skaistuma konkurss", kam sekoja dažādas skatītāju iemīļotās aktivitātes  - "Ātruma aplis"; "Drifts" un "Izdzīvošanas sacensības". Mehu dienas noslēdzās ar svinīgu apbalvošanu.

Auto sporta kompleksā "Rullītis" abas dienas no pulksten 10:00, skatītājiem bija iespēja piedalīties Tehniskās fakultātes institūtu aktivitātēs, lai pārbaudītu savu veiklību, zināšanas un izveicību dažādos uzdevumos.

Mehu dienas ir gan izklaides, gan intelektuāls pasākums, kas piedāvā dažādas aktivitātes studentiem, absolventiem un jebkuram piedzīvojumus baudošam cilvēkam bez vecuma ierobežojumiem. 

20. Mehu dienas 2014

«