No idejas līdz mērķa sasniegšanai

16.04.2014  BA Turība norisinājās šā gada pirmspēdējā Panākumu Universitātes lekciju diena. Dienu iesāka Dziesmu un Deju svētku virsdiriģents, kora "Balsis" diriģents kā arī "Rīga 2014" brīvprātīgo vadītājs Ints Teterovskis. Viņam sekoja Dr.Oec. Ieva Kalve - vadības un dzīvesstila konsultante, taču noslēgumā klausījāmies biznesa inkubatora "Creative Andrejsala" izpilddirektores lekciju par kreatīvo uzņēmumu vadību, dibināšanu un biznesa inkubatoru darbību.
Paralēli studentu lekcijām arī pedagogiem bija iespējas papildināt savas zināšanas piedaloties Aigara Plotkāna vadītajā lekcijā.
Piedāvājam jums nelielu ieskatu šīs dienas aktivitātēs - komandas darbs un mērķa sasniegšana virsdiriģenta Inta Teterovska vadībā. “Lietus dziesma”  Panākumu Universitātes jauniešu interpretācijā.

8.maijā notiks šī gada noslēdzošais pasākums, kas sevī ietvers ne tikai lekciju, bet arī konkursu par budžeta vietām "BA Turība" un citām aktivitātēm. Tas viss noslēgsies ar grandiozu pirmo izlaidumu sadarbībā ar "BA Turība" "Jauno profesionāļu skolu."

Ints Teterovskis

“Lietus dziesma” Inta Teterovska un Panākumu Universitātes jauniešu interpretācijā.