Noslēdzies konkurss „Es – 21.gs. skolēns!”

Šogad izstādes „SKOLA 2014” laikā Eiropas Tālmācības vidusskolas stendā norisinājās fotokonkurss „Es – 21.gs. skolēns!”.

Ikvienam izstādes un mūsu stenda apmeklētājam bija iespēja nobildēties pašam vai kopā ar draugiem. Pozitīvā gaisotnē tapa daudz lielisku foto, kas tālāk tika nodotas Facebook sociālā tīkla lietotāju rokās.

No 4. marta līdz 16. martam ikvienam bija iespēja novērtēt oriģinālākās, smieklīgākās, skaistākās bildes, nospiežot ‘LIKE’.

Balvas arī ļoti noderīgas!

Visvairāk ‘LIKE’ ieguvušie  konkursa dalībnieki saņems individuālas karjeras un personības konsultācijas, kā arī iespēju bez maksas apmeklēt programmas  “Panākumu Universitātes” lekciju, kas paredzēta jau 16. aprīlī.

Apsveicam konkursa uzvarētājus! Ar jums sazināsimies privāti.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par izrādīto aktivitāti. Daudz pozitīvu emociju guvām arī mēs!