• 26.01.2016

Lattelecom Rīgas maratons

Lieliskais ETV student un absolvent! Tava skola šobrīd organizē komandu dalībai populārajā Lattelecom Rīgas maratonā šā gada 15.maijā.

• 12.01.2016

Jaunā gada sagaidīšana ETV

Mūsu skolas pedagogiem šis gads iestājās ar dziesmām un labiem vēlējumiem no ETV vadības.

• 08.01.2016

Panākumu Universitātes janvāra lekcijas

Ja vēlies vairāk uzzināt par Latvijas plaši pazīstamiem cilvēkiem - dziedātāju Lieni Šomasi un modes mākslinieku Aleksandru Pavlovu un viņu profesionālajiem panākumiem, esat laipni lūgti piedalīties Panākumu Universitātes nākamajā lekcijā 14.janvārī!

• 05.01.2016

Sāc jauno gadu ar jaunu apņemšanos!

Gada sākums ikvienam no mums ir īstais laiks pārdomāt jaunā gada mērķus un apņemšanās, ko vēlamies īstenot.

• 21.12.2015

Priecīgus Ziemassvētkus!

Šajos skaistajos svētkos novēlam veiksmi un brīnumiem pilnus Ziemassvētkus! Lai Jaunais Gads paver durvis jaunām idejām un īpašiem, patīkamiem pārsteigumiem!