Eiropas Tālmācības vidusskolas studentu atsauksmes
+371 25699906
LV | RU | EN

Eiropas Tālmācības vidusskolas studentu atsauksmes

Topošais absolvents Uldis:

  Šī skola ir fantastiska iespēja ikvienam, kas prot plānot savu laiku un, iespējams, ātrāk kā vienaudži sapratis, ko dzīvē vēlas darīt un kā vēlas piepildīt savu laiku, vai, gluži kā es, ir spiests uzsākt darba gaitas, taču novērtē izglītības nozīmi. Tālmācība ir ideāls veids kā šīs vajadzības apvienot- programma ir pārdomāta un saprotama, ikviena neskaidrība, ar ko esmu saskāries, tikusi atrisināta ar laipnu pretimnākšanu, pedagogi vienmēr bijuši gatavi palīdzēt labāk izprast mācību materiālu. Tālmācība ir lieliska iespēja, un, cilvēkiem, kas vēlas mācīties sevis pilnveidošanas, nevis skolas/vecāku/pedagogu dēļ ir visas iespējas beidzot pabeigt vidusskolu. Es šai skolai esmu pateicīgs un iedrošinu ikvienu, kas savu dzīvi prot un vēlas veidot pats, izmantot šo lielisko iespēju.  

Absolvente Judīte:

 Eiropas Tālmācības vidusskolā mēs visi esam studenti, tādēļ ka daudzi no mums savas mācības vidusskolā nav pabeiguši laikā un skolas skolā atgriežās kā jau pieauguši cilvēki. Tādēļ šī skola tik daudziem ir otrā iespēja iegūt izglītību. Es šo skolu iesaku visiem, kam ir vēlme mācīties, kuri nav laika būt skolā un vēlas apvienot mācības ar savu ikdienu.  Mācīties ir iespējams gan no rīta, gan vakarā, gan arī brīvdienās.  ETV katram skolēnam piedāvā pieeju ļoti kvalitatīviem materiāliem, neskaidrību gadījumā bija iespēja sazināties ar skolotāju personīgi.

Eiropas Tālmācības vidusskolā par mani ļoti rūpējās. Nepieciešamie datumi un notikumi tika laicīgi un jaukā veidā atgādināti. Arī skolotāji bija ļoti pretīmnākoši! Es kā ETV absolvente ieteiktu visiem, kas nebīstās no jaunā, uzsākt mācības ETV! Arī es no sākuma nezināju, kā tas būs, bet tagad droši varu apgalvot, ka esmu izdarījusi pareizo izvēli! 

12.klases students Jānis:
Man ir prieks izmantot Jūsu sniegto iespēju - mācīties tālmācībā. Jūs esat vislabākā skola, kurā esmu jebkad mācījies. Jūs esat superīgs kolektīvs. Nemainiet savu attieksmi pret darbu, pret sevi un cilvēkiem. Šādai attieksmei vajadzētu būt visās Latvijas skolās - tik pretimnākoša un atsaucīga! Tiešām bija vērts ieguldīt līdzekļus, lai iegūtu vidējo izglītību šādā veidā. Jūs man ietaupījāt gan laiku, gan nervus, gan arī finanses, kuras būtu iztērējis, apmeklējot vakarskolu klātienē.
Sirsnīgs paldies par katru atbildēto e-pastu! Novēlu visam vidusskolas kolektīvam spēku, izturību un radošu garu!

11.klases students Andis:
Man patīk mācīties mājās un pašam plānot savu laiku. Sava veselības stāvokļa dēļ, labprāt izvairos no skolas burziņa un rosības. Man bija izteikta vēlme tikt prom no šīs drūzmas, nācās 11. klasi pamest puspabeigtu, vēlāk sāku mācīties tālmācībā..., esmu apmierināts un iesaku arī tev!

12. klases studente Glorija:
  Mācoties šajā skolā, ne mirkli neesmu šaubījusies par to, ka šī ir mana pareizā izvēle.
Kaut arī mācoties mājās dažbrīd tas neliekas ļoti viegli, zinu, ka būs Skype konsultācijas, kurās varēšu jautāt savus jautājumus un man tiks atbildēts. Skolas vadība un skolotāji katram audzēknim pieiet individuāli un katru problēmu atrisina tā, it kā tā nebūtu problēma, ar smaidu, optimismu. 

10.klases students Renārs:
  Skolas programma ir ļoti izdevīga cilvēkiem, kas strādā un grib iegūt vidusskolas izglītību. Lai gan mācību apjoms un viela brīžiem šķiet pārāk grūta un neuztverama, konsultējoties ar priekšmetu pasniedzējiem uz visiem jautājumiem tiek gūtas skaidras atbildes. Ļoti priecājos, ka, konsultācijā pirms ieskaišu rakstīšanas, pasniedzēji palīdz un ir atsaucīgi. 

Topošais absolvents Aleksandrs:
  Tālmācība ir lieliska iespēja strādājošiem cilvēkiem apvienot darbu ar mācībām, neko nezaudējot, bet daudz iegūstot. Tas dod iespēju sakārtot nepadarītas lietas un virzīt savu dzīvi augšup. 

10.klases studente Krista:
  Es esmu ļoti pateicīga par to, ka man ir iespēja mācīties šajā skolā un pakārtot mācības savam brīvajam laikam. Esmu arī jaunā māmiņa, mans ikdienas ritms ir ļoti saraustīts, tādēļ priecājos par iespēju mācīties un kārtot ieskaites sev izdevīgā laikā un tempā. Esmu ļoti apmierināta ar skolotāju sniegtajām konsultācijām un atbildēm uz jautājumiem. Šajā skolā mācību apguves process ir ļoti organizēts un saprotams. Skolas vadība un skolotāji ir ļoti atsaucīgi. Paldies! 

12. klases studente Tatjana:
  Esmu tiešām apmierināta, protams, arī priecīga par šādu iespēju– mācīties tālmācībā! Jo, ņemot vērā manu šī brīža situāciju un darba apjomu, es nespētu pabeigt vidusskolu vakarskolā, arodskolā utml.. Pirms tam, kad netika dota šāda iespēja, biju nomākta par nepabeigto vidējo izglītību, tas pilnībā apturēja manu tālāko attīstību profesionālajā ziņā. Tas neļāva man iestāties augstskolā neklātienes studijās (ko es varētu apvienot ar darbu). Tagad ar prieku apmeklēju skolu un ar nepacietību gaidu 12.klases izlaidumu – dienu, kad varēšu spert soli tālāk - tuvāk augstākajai izglītībai. 

11. klases studente Katrīna:
  Ne mirkli nenožēloju, ka dokumentus iesniedzu šajā skolā un vidējo izglītību iegūstu tieši tālmācības formā. Iepriekš mācoties, apgūstamā viela nekad nav bijusi pasniegta tik interesanti un saistoši. Tālmācības materiāli ir tiešām kvalitatīvi un mācīties rosinoši. Par kolektīvu un tā darbu tiešām varu teikt tikai pašus labākos vārdus. Prieks sadarboties ar tik jaukiem un sirsnīgiem cilvēkiem! 

«