Eiropas Tālmācības vidusskolas studentu atsauksmes

Eiropas Tālmācības vidusskolas studentu atsauksmes

2017.gada absolvente Zīle Ašmane:
Es izvēlējos mācīties ETV tāpec, ka man pietrūka brīvības. Man vajadzēja mācīties tur, ku es vēlos, no tās vietas, kur es vēlos. Es varēju mācīties padziļināti priekšmetus, jo mēnesī mēs mācījāmies vidēji 2-3 priekšmetus tikai. ETV ir kā Tava personalizētā skola. Visi skolotāji ir ļoti atsaucīgi, gudri un pretimnākoši-varēju sarunāt konsultācijas Skype vai uzdot aktīvi jautājumus e-pastā un e-vidē.
Es strādāju, atpūšos, ceļoju. Ļoti patika tas, ka es varēju atrasties jebkurā valstī, bet mācīties varēju turpināt, galvenais ka bija wi-fi vai interneta pieslēgums.

2016.gada absolvents Andrey:
Mācības ETV bija unikāla pieredze. Es varēju pabeigt skolas darbus dzīvojot ārzemēs, un skolotāji, kā arī administrācijas komanda, vienmēr bija gatavi palīdzēt. Latviešu valoda man bija sveša valoda, kas bija jāmācās no nulles. Taču biju apņēmības pilns gūt panākumus! Pēc vidusskolas diploma saņemšanas es pastāvīgi pārcēlos uz dzīvi Latvijā, Rīgā un šobrīd esmu Likuma un Diplomātijas pēdējā semestra students. Es vienmēr būšu pateicīgs ETV, jo šī skola man pavēra neierobežotas iespējas kā ārzemniekam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā.

2018.gada absolvents Jānis Nikmanis:
Tā kā uzreiz pēc specialitātes apgūšanas sāku strādāt, nebija laika un intereses vidējās izglītības pabeigšanai. Likās - darīt protu, nauda nāk! Bet laiki mainījās, un vēlējos iemācīties ko jaunu. Lai apgūtu ko jaunu, protams bija jāmācās vairāk, vienkārši apmeklēt kādus kursus nebija intereses. Līdz ar to sapratu, ka bija nepieciešama vidējā izglītība! Protams, zināju, ka darbu ar skolu nespēšu apvienot, bet tad uzgāju Eiropas Tālmācības vidusskolu un esmu ļoti pateicīgs viņiem! Varēju atsākt mācības jau no 11. klases un skolu pabeigt daudz ātrāk. Nevajadzēja apmeklēt skolu, jo visas ieskaites varēju pildīt no jebkuras pasaules malas un sev brīvi pieejamā laikā, kā arī apmeklēt online lekcijas.
Pēc ETV absolvēšanas laiku nekavēju un turpināju studēt tālāk. Pašlaik esmu iestājies Biznesa Vadības koledžā, kur arī varu studēt tālmācībā. Esmu izvēlējies "mazo, mikro un vidējo uzņēmumu vadība", līdz ar ko pēc augstskolas absolvēšanas jau būšu uzņēmuma vadītājs un pats sev priekšnieks.

2016.gada absolvents Genādijs Filatovs:
Ļoti patika mācības šajā skolā. Ja būtu iespēja turpināt arī tālāk, noteikti izvēlētos šādu iespēju! Šajā skolā esmu nomācījies visus 3 gadus, un varu teikt tikai to labāko. Godīgi sakot, nezinu, kā vēl būtu varējis iegūt savu vidusskolas atestātu, ja nebūtu iespēja apvienot darbu, mācības un ģimenes dzīvi.

2017.gada absolvente Anastasija Zeņakina:
Mācības tālmacībā un ETV izvēlējos , jo vēlējos pati organizēt savu laiku. Man bija svarīgi, ka varu ne tikai veltīt laiku mācibām, bet arī darbam, ceļošanai un dažādiem papildus kursiem, kuri mani interesēja. Es lieliski varēju plānot savu laiku, justies brīvi, tāpēc uzskatu, ka tā bija lieliska izvēle! Lai gan lielāoties mācības norit pašmācības ceļā, taču tas noteikti nebija šķērslisl, jo bija iespēja apmelēt online vebinārus, konsultācijas, un tāpat par jebkuru jautājumu sazināties ar skolotājiem, kuri ir ļoti pretimnākoši un izpalīdzīgi. Neskatoties, vai darba diena, brīvdiena, vai vakars, abildes vienmēr varēja saņemt! Arī visiem pārējiem, kas vēl nav izlēmuši par labu macībām tālmācībā, iesaku nebaidīties un pamēģināt! Ar man mācibas tālmacībā bija kaut kas jauns un nezināms, taču rezultātā esmu saņēmusi no ETV tikai to labāko pieredzi.

2015.gada absolvente Oļesja Žaruna:
Mācības ETV sāku, jo strādāju vairākos darbos, un šī skola piedāvā iespēju savienot mācības ar darbu. Tas bija ļoti ērti! Šī arī ir lielsika iespēja, jo pats var plānot savu mācību laiku-izvēlēties kad un kur, cik daudz mācīties, un nenoslogot sevi. Iesaku visiem!