Pārbaudes darbi - Eiropas tālmācības vidusskolā
+371 25699906
LV | RU | EN

Pārbaudes darbi - Eiropas tālmācības vidusskolā

Saskaņā ar akreditēto izglītības programmu, Tev ik mēnesi jāapgūst 3 mācību priekšmeti un katrā no tiem jānokārto viena ieskaite un viens kontroldarbs katrā mācību priekšmetā.

Tev ir iespēja izvēlēties sev individuālu mācīšanas tempu.

Kontroldarbi un ieskaites ir pieejami mācību vidē “ETV eVide”. Tie tiek pildīti tiešsaites ( online) režīmā.

Viena pārbaudes darba izpildei tiek paredzētas 3 stundas. Pildot kontroldarbus un ieskaites Tu drīksti izmantot mūsu e-mācību materiālus.

Pirms pārbaudes darba pildīšanas - ir instrukcija, kas Tev paskaidro, kas būs vajadzīgs, lai Tu varētu to izpildīt.

Pārbaudes darbi sastāv no dažāda veida uzdevumiem - gan no testa jautājumiem, gan pareizo atbilžu izvēles uzdevumiem, gan izvērstiem jautājumiem, gan esejas tipa uzdevumiem.

Tu vari izvēlēties pildīt uzdevumus arī jauktā secībā.

Uzmanību! Daži uzdevumi ir pildāmi uz lapas, piemēram, matemātikā vai vizuālajā mākslā, tādēļ Tev ir jābūt gatavam savu risinājumu/ zīmējumu nofotografēt, ieskenēt un pievienot ieskaitei kā attēlu vai cita formāta failu.

Ar izlaboto pārbaudes darbu vari iepazīties savā mācību vides “ETV eVide” profilā un apskatīt arī pedagoga sniegtos komentārus.

Mācību priekšmetos, kuros ir jākārto centralizētie eksāmeni (latviešu valoda, matemātika, svešvaloda un viens izvēles mācību priekšmets), ir iespējams vingrināties un pildīt iepriekšējo gadu eksāmena pārbaudes darbus, ko sagatavo Valsts izglītības satura centrs  http://visc.gov.lv/

«