+371 25699906
LV | RU | EN

Rezultatīva pārmaiņu vadība

Eiropas Tālmācības vidusskola piedāvā kursus programmā
"Rezultatīva pārmaiņu vadība" - 8 stundu apjomā veblekcija

Tālākizglītības kursi pedagogiem.

Kursu cena 35 EUR +PVN  par vienu dalībnieku, atkarībā no dalībnieku skaita.
Iespēja organizēt kursus Jūsu telpās.
Pieteikties: 22038287, kursi@eiropasskola.lv

Kursi palīdzēs pilnveidot izpratni, kā vadīt kolektīvu pārmaiņu procesā, par nepieciešamību laicīgi apzināt apkārtējā vidē un izglītības iestādē briestošās pārmaiņas, un kā vadīt to norisi un sasniegt paredzētos rezultātus. Apgūsiet prasmes, kā radīt komunikāciju ar pārmaiņās iestaitītām pusēm un efektīvu mācīšanas, zināšanu un vadības procesu izveidošanu, kas ietver biznesa procesu plānošanu un vadību, personāla un iekšējās komunikācijas pasākumus.

Lektors:

Mg.sc.soc. Edgars Čerkovskis

Lektors un programmas direktors Ekonomikas un kultūras augstskolā. Ir izveidojis un vada vairāk nekā 10 inovatīvus studiju kursi vairākās Latvijas universitātēs - digitālā ekonomika, digitālās tehnoloģijas, mākslīgais intelekts, digitālie rīki un to pielietojums u.c.. Čerkovskis ir vadījis kursus vairākos Latvijas mēroga uzņēmumos, tostarp akciju sabiedrība Latvijas Dzelzceļš, Nodarbinātības Valsts aģentūra, Finanšu ministrija, Valsts Policija u.c. Edgars lasījis lekcijas par digitalizācijas tēmām gandrīz visas Latvijas pašvaldības. Pēdējo 2 gadu laikā apmācījis vairāk nekā 600 skolu direktorus visā Latvijā un izglītoja apmēram 5000 skolotāju dažādos ar digitalizāciju saistītos jautājumos. 
Publicējis rakstus par digitalizāciju un tās lomu izglītībā un ekonomikā vispopulārākajos Latvijas masu medijos un regulāri uzstājas kā eksperts Latvijas televīzijā un radio. Viņš ir vairāku digitālo rīku, piemēram, virtuālās ekonomikas kabineta un vairāku virtuālo simulāciju tiešsaistes rīku autors. Čerkovska izstrādātie digitālie materiāli, programmas un metodes joprojām tiek izmantotas lielākajos Latvijas mācību centros - Eiropas Tālmācības vidusskolā, Rīgas Tālmācības vidusskolā, Latvijas Tālmācības profesionālais centrā un Eiropas Tālmācības centrā. Viens no svarīgākajiem darbiem ir Izglītības kvalitātes indeksa izstrāde un aprobācija Latvijas skolās, kā arī Virtuālās realitātes ieviešana 3 Latvijas skolas. 

Kursu programmā:

  •     Izglītības vispārējās attīstības tendences ES valstīs un Latvijā
  •     Rezultatīva pārmaiņu vadība
  •     Organizācijas kultūra
  •     Pārmaiņu ieviešana

Programma saskaņota Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centrā, saskaņojuma Nr. RIMC-19-060, 27.02.2019.

Kursu norises vieta: Lomonosova ielā 1k-4, Rīgā, vai Jūsu telpās.

 
Piesakies
«