Lieliska iespēja 12.klases studentiem!

Lieliska iespēja 12.klases studentiem!

Eiropas Tālmācības vidusskola – ECL eksaminācijas centrs!

Eiropas Tālmācības vidusskola sadarbībā ar ECL starptautiskās testēšanas institūciju ECL CONSORTIUM FOR THE CERTIFICATE OF ATTAINMENT IN MODERN LANGUAGES piedāvā iespēju iegūt starptautiski atzītu sertifikātu mācībām un darbam.

Kādēļ izvēlēties ECL eksāmenu?

• ECL izsniegtais svešvalodas sertifikāts ir atzīts visā ES teritorijā, nebūs nepieciešama papildus apstiprināšanas katrā valstī atsevišķi.
  • Eksāmena saturs atbilst Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei noteiktajiem valodas prasmes līmeņiem.
  • Veiksmīgi nokārtojot eksāmenu, saņemsi starptautiski atzītu sertifikātu mācībām un darbam.
  • Eksāmens noris draudzīgā un labvēlīgā gaisotnē.
  • Eksāmenu vērtē, pamatojoties uz vienotiem principiem un aprobētām vērtēšanas metodēm.
  • Šis finansiāli draudzīgākais starptautiskais eksāmens.
  • Iegūtais eksāmena sertifikāts ir beztermiņa.
  • ECL izsniegtais svešvalodas sertifikāts var aizstāt svešvalodas centralizēto eksāmenu (MK. 543, 29.09.2015.)

Kāds ir eksāmena sastāvs un tā norise?

• Eksāmenā tiek novērtētas četras prasmes: rakstu (lasīšana, rakstīšana) un mutvārdi (klausīšanās un runāšana).
  • Atkarībā no skolēnu skaita, rakstu un mutvārdu daļa var notikt vienā dienā vai nedēļas ietvaros.
  • Eksāmena katrā daļā maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 25 (kopā par eksāmenu iegūstams maksimums 100 punkti). Katrā daļā ir divi uzdevumi. Lai nokārtotu eksāmenu, katrā daļā jāiegūst vismaz 40% (10 punkti).

Lasīšana

Rakstīšana

Klausīšanās

Mutvārdi

NOKĀRTOTS EKSĀMENS

• Mutvārdu daļa notiek pāros! Skolēni paši izlemj ar ko kopā runāt, vai tiek sadalīti pēc administrācijas norādījumiem.

Kā pieteikties?

• Aizpildi iesniegumu un paraksti vienošanos;
  • Samaksā eksāmena pilnu cenu 98 EUR.

Sagatavošanās eksāmenam

• ETV piešķirs papildmateriālus un iepriekšējo gadu darbus, kas palīdzēs sagatavoties eksāmenam.
  • Papildus norisināsies klātienes konsultācijas, kas koncentrēsies uz mutvārdu daļu un paša eksāmena norisi. Par to norisi tiksi informēts laicīgi!

Piesakies:

etv@eiropasskola.lv  |  +371 25699906