ETV konference

ETV konference

Otrdien, 19. jūnijā, norisinājās pirmā Eiropas Tālmācības vidusskolas organizētā konference ''Tehnoloģiju izmantošanas iespējas kvalitatīvai mācību procesa īstenošanai tālmācībā - jaunā izglītības satura konekstā'', kurā piedalījās Eiropas Tālmācības vidusskola, Rīgas Tālmācības vidusskola un Latvijas Tālmācības profesionālais centrs.

Konferencē tika apspriesti tālmācību skolu starptautisko projektu iegūtā pieredze, rezultāti un labās prakses piemēri, ar kuriem konferences pārstāvjus iepazīstināja Eiropas Tālmācības vidusskolas direktores vietniece N.Pavlova, ETV pedagoģe D. Voitjuka un Rīgas Tālmācības vidusskolas direktors E.Grīnis.

Latvijas Matemātikas skolotāju asociācijas valdes locekle Mg.paed. J.Azareviča pasniedza lekciju par caurviju kompetenču apguvi tālmācībā. Pēc kā sekoja lekcija par ''Digitālo tehnoloģiju attīstības tendencēm un tālmācības jaunajiem izaicinājumiem'', ko pasniedza Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības centra pētnieks MSc Ing. B.Žuga.

Konferences nobeigumā notika meistarklase ''Audiovizuālo e-studiju mācību materiālu sagatavošana'' MSc Ing. B.Žuga vadībā.

Liels paldies visiem, kuri piedalījās šajā interesajā un dinamiskajā konferencē!