Izvēlies tālmācības vidusskolu ar Somijas izglītības sistēmas pieredzi!

• Mums ir pieredzes apmaiņa ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Somijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā!
  • Mūsu skolotāji ir īpaši izvēlēti darbam ar studentiem tālmācībā!
  • Kvalitatīva, inovatīva un elastīga mācību programma!

Piedāvājam apgūt vidējo izglītību tālmācībā!

Profesionālās pilnveides programmas un lekcijas

• Programmas ir akreditētas līdz 2027. gadam!

Saņemot ļoti daudz pozitīvu atsauksmju par programmu "Digitālās prasmes (personām ar priekšzināšanām) attālināto mācību nodrošināšanai" Eiropas Tālmācības vidusskola, lai uzlabotu nodarbināto vispārīgās un profesionālās digitālās prasmes efektīvākam darbam un konkurētspējai darba tirgū piedalījās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” sestajai kārtai ar 7 jaunām izglītības programmām.

• 6.kārtas mācības sākušās!

Šajā kārtā lepojamies ar lieliskiem rezultātiem! Mūsu izglītības centru izvēlējušies 530 kursantu!

• 6.kārtas uzņemšana sākusies!

4 mēnešu kursi pedagogiem, izglītības darbiniekiem, uzņēmējiem un tiem, kuri vēlās apgūt digitālās prasmes! * Piesakies līdz no 31.maija līdz 30.jūnijam! * Līdzmaksājums 10% jeb 51,20EUR!

• 6.kārta: kā pieteikties?

Uzņemšana profesionālās pilnveides programmās sāksies 31.maijā! #Mācībaspieaugušajiem

• Lučija Marija ŠvaneEs uzskatu, ka visiem ir jāpamēģina mācības tālmācībā, jo tas ekonomē laiku un to informācijas daudzumu, ko iegūsti. Brīvo laiku tāpēc var veltīt visām lietām, kas tik ļoti interesē un attīsta ne mazāk kā parastā klātienes skola. Arī citiem novēlu un iesaku nebaidities no nezināmā un jaunā un pieņemt izaicinājumus!

• Valters Jānis FrickaussPateicoties mācībām Eiropas Tālmācības vidusskolā, man ir iespēja apvienot skolu ar manu lielāko aizraušanos - dejošanu. Paldies Jums par lielisko iespēju mācīties pēc individuāla grafika!

• AnastasijaMācības tālmacībā un tieši Eiropas Tālmācības vidusskolā izvēlējos, jo vēlējos pati organizēt savu laiku. Man bija svarīgi, ka varu ne tikai veltīt laiku mācībām, bet arī darbam, ceļošanai un dažādiem papildus kursiem, kuri mani interesēja. Es lieliski varēju plānot savu laiku, justies brīvi, tāpēc uzskatu, ka tā bija lieliska izvēle! Lai gan lielākoties mācības norit pašmācības ceļā, tas noteikti nebija šķērslis, jo bija iespēja apmeklēt online vebinārus, konsultācijas, un tāpat par jebkuru jautājumu sazināties ar skolotājiem, kuri ir ļoti pretimnākoši un izpalīdzīgi. Neskatoties, vai darba diena, brīvdiena, vai vakars, abildes vienmēr varēja saņemt! Arī visiem pārējiem, kas vēl nav izlēmuši par labu mācībām tālmācībā, iesaku nebaidīties un pamēģināt! Arī man mācības tālmacībā bija kaut kas jauns un nezināms, taču rezultātā esmu saņēmusi no Eiropas Tālmācības vidusskolas tikai to labāko pieredzi.

• Olga JakušinaIesaku arī Tev izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā, jo atsaucīgais skolas kolektīvs ikdienā palīdz un atbalsta mācību procesā. Pateicoties tālmācībai, varu nodoties intensīviem treniņiem, doties uz nometnēm un piedalīties sacensībās.

• Renārs KrastenbergsIzvēlējos mācīties Eiropas Tālmācības vidusskolā, un beidzot izdevās apvienot ikdienas treniņus un izbraukumus ārpus Latvijas ar mācībām. Noteikti iesaku arī Tev, ja ikdienā nodarbojies ar sportu vai strādā!