Izvēlies tālmācības vidusskolu ar Somijas izglītības sistēmas pieredzi!

• Mums ir pieredzes apmaiņa ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Somijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā!
  • Mūsu skolotāji ir īpaši izvēlēti darbam ar studentiem tālmācībā!
  • Kvalitatīva, inovatīva un elastīga mācību programma!

• Darba laiks svētkos

No 22.-24.jūnijam strādājam online režīmā.

• ETV konference

Otrdien, 19. jūnijā ETV kolektīvs organizēja konferenci ''Tehnoloģiju izmantošanas iespējas kvalitatīvai mācību procesa īstenošanai tālmācībā - jaunā izglītības satura konekstā''!

• Eiropas Tālmācības vidusskolas 5. izlaidums!

Svētdien, 17. jūnijā, Eiropas Tālmācības vidusskola aizvadīja 5. izlaidumu!

• ETV rīko konferenci

“Tehnoloģiju izmantošanas iespējas kvalitatīvai mācību procesa īstenošanai tālmācībā - jaunā izglītības satura kontekstā”.

• Gatis SpruktsIzvēlējos mācīties Eiropas Tālmācības vidusskolā, un beidzot varu apvienot ikdienas treniņus un izbraukumus ārpus Latvijas ar mācībām. Noteikti iesaku arī Tev, ja ikdienā nodarbojies ar sportu vai strādā!

• Olga JakušinaIesaku arī Tev izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā, jo atsaucīgais skolas kolektīvs ikdienā palīdz un atbalsta mācību procesā. Pateicoties tālmācībai, varu nodoties intensīviem treniņiem, doties uz nometnēm un piedalīties sacensībās.

• Valters Jānis FrickaussPateicoties mācībām Eiropas Tālmācības vidusskolā, man ir iespēja apvienot skolu ar manu lielāko aizraušanos - dejošanu. Paldies Jums par lielisko iespēju mācīties pēc individuāla grafika!