Eiropas Tālmācības vidusskola

Izvēlies tālmācības vidusskolu ar Somijas izglītības sistēmas pieredzi!

• Mums ir pieredzes apmaiņa ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Somijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā!
  • Mūsu skolotāji ir īpaši izvēlēti darbam ar studentiem tālmācībā!
  • Kvalitatīva, inovatīva un elastīga mācību programma!

Profesionālās pilnveides programmas un lekcijas

• IZMAIŅAS CE SVEŠVALODĀ

Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12. klasēm ir pārcelta uz 2020. gada maiju.

• ETV darba laiks 16.03-29.03.

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

• Palīdzēsim patversmes iemītniekiem!

Katru gadu mūsu skolas kolektīvs februārī dodas samīļot un lutināt patversmes iemītniekus!

• Panākumu Universitātes lekcijas 11. decembrī!

Apmeklē PANĀKUMU UNIVERSITĀTES lekcijas 11. decembrī!

• Lučija Marija ŠvaneEs uzskatu, ka visiem ir jāpamēģina mācības tālmācībā, jo tas ekonomē laiku un to informācijas daudzumu, ko iegūsti. Brīvo laiku tāpēc var veltīt visām lietām, kas tik ļoti interesē un attīsta ne mazāk kā parastā klātienes skola. Arī citiem novēlu un iesaku nebaidities no nezināmā un jaunā un pieņemt izaicinājumus!

• Valters Jānis FrickaussPateicoties mācībām Eiropas Tālmācības vidusskolā, man ir iespēja apvienot skolu ar manu lielāko aizraušanos - dejošanu. Paldies Jums par lielisko iespēju mācīties pēc individuāla grafika!

• Olga JakušinaIesaku arī Tev izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā, jo atsaucīgais skolas kolektīvs ikdienā palīdz un atbalsta mācību procesā. Pateicoties tālmācībai, varu nodoties intensīviem treniņiem, doties uz nometnēm un piedalīties sacensībās.

• AnastasijaMācības tālmacībā un tieši Eiropas Tālmācības vidusskolā izvēlējos, jo vēlējos pati organizēt savu laiku. Man bija svarīgi, ka varu ne tikai veltīt laiku mācībām, bet arī darbam, ceļošanai un dažādiem papildus kursiem, kuri mani interesēja. Es lieliski varēju plānot savu laiku, justies brīvi, tāpēc uzskatu, ka tā bija lieliska izvēle! Lai gan lielākoties mācības norit pašmācības ceļā, tas noteikti nebija šķērslis, jo bija iespēja apmeklēt online vebinārus, konsultācijas, un tāpat par jebkuru jautājumu sazināties ar skolotājiem, kuri ir ļoti pretimnākoši un izpalīdzīgi. Neskatoties, vai darba diena, brīvdiena, vai vakars, abildes vienmēr varēja saņemt! Arī visiem pārējiem, kas vēl nav izlēmuši par labu mācībām tālmācībā, iesaku nebaidīties un pamēģināt! Arī man mācības tālmacībā bija kaut kas jauns un nezināms, taču rezultātā esmu saņēmusi no Eiropas Tālmācības vidusskolas tikai to labāko pieredzi.

• Renārs KrastenbergsIzvēlējos mācīties Eiropas Tālmācības vidusskolā, un beidzot izdevās apvienot ikdienas treniņus un izbraukumus ārpus Latvijas ar mācībām. Noteikti iesaku arī Tev, ja ikdienā nodarbojies ar sportu vai strādā!