Eiropas Tālmācības vidusskola

Izvēlies tālmācības vidusskolu ar Somijas izglītības sistēmas pieredzi!

• Mums ir pieredzes apmaiņa ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Somijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā!
  • Mūsu skolotāji ir īpaši izvēlēti darbam ar studentiem tālmācībā!
  • Kvalitatīva, inovatīva un elastīga mācību programma!

• Darba laiks 22.oktobrī

Pirmdien, 22.oktobrī, Eiropas Tālmācības vidusskolas kolektīvs strādā "online" režīmā. Gaidīsim Jūsu e-pastus un zvanus!

• Lielā Ķirbja atlaide!

Helovīna noskaņās-Lielā Ķirbja atlaide!

• Skolas 5 gadu jubilejas akcija!

Īpašā akcija, spēkā tikai no 08.10.-12.10.!

• Jaunā mācību gada atklāšana!

8.septembrī Eiropas Tālmācības vidusskolas kolektīvs svinīgā un draudzīgā kopgarā ar Rīgas Tālmācības vidusskolu atklāja jauno mācību gadu.

• Gatis SpruktsIzvēlējos mācīties Eiropas Tālmācības vidusskolā, un beidzot varu apvienot ikdienas treniņus un izbraukumus ārpus Latvijas ar mācībām. Noteikti iesaku arī Tev, ja ikdienā nodarbojies ar sportu vai strādā!

• Olga JakušinaIesaku arī Tev izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā, jo atsaucīgais skolas kolektīvs ikdienā palīdz un atbalsta mācību procesā. Pateicoties tālmācībai, varu nodoties intensīviem treniņiem, doties uz nometnēm un piedalīties sacensībās.

• Valters Jānis FrickaussPateicoties mācībām Eiropas Tālmācības vidusskolā, man ir iespēja apvienot skolu ar manu lielāko aizraušanos - dejošanu. Paldies Jums par lielisko iespēju mācīties pēc individuāla grafika!