Eiropas Tālmācības vidusskolas apmācību programmas

Mēs piedāvājam tikai akreditētas izglītības programmas!
Tas nozīme, ka Tu varēsi saņemt valstiski atzītu Atestātu pēc izvēlētās programmas apgūšanas.

Mācību process tiek organizētas īpaši izveidotā skolas mācību eVidē, kurā Tu jebkurā sev izdevīgā laikā un pasaules vietā vari:

• Lasīt īpaši veidotus, kodolīgus mācību e-materiālus, kuru lasīšanu atbalsta arī iPhone, iPad, Android  un citas ierīces.
  • Skatīties  mācību videolekcijas pa tēmām, katrā mācību priekšmetā.
  • Konsultēties Skype.
  • Sūtīt elektroniskas vēstules pedagogiem ar neskaidrajiem jautājumiem no savas mācību eVides.
  • Kārtot interaktīvas ieskaites un saņemt atgriezenisko saiti no sava pedagoga.
  • Tikties individuālajās klātienes konsultācijās, pēc brīvas Tavas izvēles.
  • Saņemt metodisko, tehnisko atbalstu un sirsnīgu attieksmi jebkurā Tev svarīgā jautājumā.

Ja Tev ir iesākta, bet nepabeigta vidējā vai profesionālā izglītība, Tu vari iegūt atestātu par vidējo izglītību divu vai pat viena gada laikā!

Mēs Tev piedāvājam brīvību un elastīgu mācīšanās procesu!