Eiropas Tālmācības vidusskola

Mēs, skolas administrācijas un pedagogu komanda, esam cilvēki, kurus vieno kopīgi mērķis- popularizēt tālmācības ideju, paplašināt tās pieejamību un nodrošināt izglītības ieguves iespēju, gan latviešu, gan krievu valodā, gan Latvijā dzīvojošajiem, gan Eiropā un visā plašā pasaulē!

Mēs esam orientēti uz elastīgu, kvalitatīvu izglītības procesa nodrošinājumu, bet tajā pašā laikā respektējot Tavu brīvību!
Eiropas Tālmācības vidusskolas mērķis ir nepārtraukta kustība un attīstība, strādājot mērķtiecīgi šodien, lai nākotnē varētu īstenot savus mērķus un sapņus, tādēļ:

• Mēs esam mūsdienīga un inovatīva tālmācības vidusskola!
  • Aktīvi paplašinām sadarbību ar koledžām un universitātēm! Absolvējot ETV Latvijas augstākās mācību iestādes un tālākizglītības iestādes piedāvās Tev studiju atlaides Latvijas augstskolās un koledžās!
  • Katru mēnesi aicinām uz saistošām un pieredzes bagātām lekcijām mūsu sadarbības augstskolā „Biznesa augstskolā Turība”. Absolvējot ETV Tu varēsi iegūt pat divus diplomus!
  • Mēs atbalstām savu studentu viņu pašmācības procesā, gan motivējot, gan atbalstot!

Kļūsti par savējo! Mācies Eiropas Tālmācības vidusskolā un iegūsti augstākās kvalitātes nākotnes izglītību!