Eiropas Tālmācības vidusskola

Mācies Eiropas Tālmācības vidusskolā (ETV) un veido savu nākotni pats:

• ETV sadarbojas ar Lietuvas, Igaunijas un Somijas prestižākajām un lielākajām tālmācības skolām! Somijas izglītības sistēma ir nosaukta par vienu no labākajām pasaulē!
  • Mācoties ETV, Tu pats brīvi nosaki savu mācību intensitāti un ilgumu. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, skolas kolektīvs ik dienas sniegs padomus, atbalstu un informāciju;
  • ETV pedagogu kolektīvs ir pieredzes bagāts arī tālmācības jomā, kurš ir spējīgs un gatavs pielāgoties studentu grafikam, lai palīdzētu Tev sasniegt iecerēto - iegūt kvalitatīvu un mūsdienīgu izglītību!

Tavā mācību procesā iekļauts:

• Mācies jebkurā pasaules vietā un diennakts laikā! ETV veidotā eVide ir pieejama jebkuram studentam gan no publiskā, gan no personīgā datora. Lai palīdzētu efektīvi izmantot brīvos laika sprīžus, mūsu skolas eVide ir pieejama arī Tavā Apple ierīcē (iPad, iPhone) vai izmantojot Android operētājsistēmas, lai brīvais laiks tramvajā, autobusā būtu pavadīts lietderīgi!
  • Tieši tālmācībai veidoti e-materiāli! Informējošas interaktīvās videofilmas, kodolīgs tēmu izklāsts pa nodaļām mūsu e-grāmatās ļauj studentam ātri un efektīvi apgūt vielu un sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem.
  • Pašpārbaudes uzdevumi, kas palīdzēs novērtēt Tavas zināšanas! Aizmirsti par „cietajiem riekstiem”! Mūsu skolas interaktīvie pašpārbaudes testi ļauj katram studentam individuāli izvērtēt sagatavotību ieskaitei - vienkārši, bet efektīvi!
  • Individuāls mācību ilgums! Mūsu skolas studenti ir gan skolas vecuma jaunieši, kuri vēlas sevi pierādīt tālmācībā, gan profesionāļi sportā un biznesā. Tādēļ ETV piedāvā izvēlēto izglītības programmu pabeigt eksternātā. Profesionāliem sportistiem, piemēram, hokejistiem skolas metodiķi izveidos īpašu mācību grafiku, kas ļauj aktīvās sezonas laikā „atvilkt elpu” no mācībām.
  • Konsultācijas vienu reizi mēnesī. ETV piedāvā iespēju apmeklēt skolas klātienes nodarbības tiem, kas vēlas klātienē aprunāties ar pedagogiem par neskaidrajiem jautājumiem individuāli.
  • Individuālas SKYPE konsultācijas pēc plāna un Tev piemērotā laikā!
    Divas atzīmes – viens nokārtots priekšmets!
    Katrā mācību priekšmetā studentam ir jānokārto viena ieskaite un viens kontroldarbs. Katra pārbaudes darba ilgums ir 3 stundas. Ieskaišu un kontroldarba grafiks ir elastīgs. Šīs atzīmes ir arī studenta semestra atzīme. Nost ar uztraukumu, ja atzīme nav tāda, kā gaidīta! Mūsu skolas kolektīvs vēlas palīdzēt saviem studentiem sasniegt viņu labāko rezultātu, tādēļ ieskaiti var arī pārkārtot. Vēl jo vairāk, pildot ieskaiti students drīkst izmantot dažādus informācijas resursus, tajā pašā laikā atceroties par ierobežoto laiku ieskaites pildīšanai.
  • Izpildi ieskaiti un apskati rezultātu! Lai labāk palīdzētu sagatavoties eksāmeniem, pēc katras ieskaites students saņem izlabotu ieskaiti ar komentāriem un ieteikumiem saviem turpmākiem panākumiem!
  • Gribi runāt ar savējiem? Skolas mācību eVide Tev būs iespēja komunicēt ar citiem saviem klasesbiedriem no visas pasaules.