Izvēlies tālmācības vidusskolu ar Somijas izglītības sistēmas pieredzi!

• Mums ir pieredzes apmaiņa ar lielākajām un prestižākajām tālmācības skolām Somijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā!
  • Mūsu skolotāji ir īpaši izvēlēti darbam ar studentiem tālmācībā!
  • Kvalitatīva, inovatīva un elastīga mācību programma!

Nordplus Adult projekta vizīte Norvēģijā - 3.diena

• Nordplus Adult projekta vizīte Norvēģijā - 2.diena

Nordplus Adult projekta vizīte Norvēģijā turpinās!

• Nordplus Adult projekta vizīte Norvēģijā - 1.diena

Eiropas Tālmācības vidusskola šajā mācību gadā piedalās Nordplus Adult izglītības programmas projektā kopā ar Norvēģijas un Zviedrijas skolām! ETV projekta pārstāvji no 16. līdz 20. aprīlim viesosies Norvēģijā, kur, tiksies ar Zviedrijas un Norvēģijas projekta pārstāvjiem.

• Nordplus Adult projekta vizīte Norvēģijā

• Gatis SpruktsIzvēlējos mācīties Eiropas Tālmācības vidusskolā, un beidzot varu apvienot ikdienas treniņus un izbraukumus ārpus Latvijas ar mācībām. Noteikti iesaku arī Tev, ja ikdienā nodarbojies ar sportu vai strādā!

• Olga JakušinaIesaku arī Tev izvēlēties mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā, jo atsaucīgais skolas kolektīvs ikdienā palīdz un atbalsta mācību procesā. Pateicoties tālmācībai, varu nodoties intensīviem treniņiem, doties uz nometnēm un piedalīties sacensībās.

• Valters Jānis FrickaussPateicoties mācībām Eiropas Tālmācības vidusskolā, man ir iespēja apvienot skolu ar manu lielāko aizraušanos - dejošanu. Paldies Jums par lielisko iespēju mācīties pēc individuāla grafika!